Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Щойно озброєні російські партнери Зеленського вдерлися в Україну


Щойно російський ракетний катер вторгся у морську зону України (деталі)
Російський ракетний катер вторгся у морську зону України на Одеському газовому родовищі. ( 26.03.2020)

Коментар: “На запит корабля Морської охорони про мету перебування військового корабля РФ у виключній (морській) економічній зоні України, той заявив, що здійснює в даному районі охорону економічної діяльності Російської Федерації і повідомив про обмеження наближення до бурових платформ ближче однієї морської милі“, – повідомляє Державна прикордонне служба України.
Деталі: Під час патрулювання Морська охорона України за підтримки прикордонної авіації обстежила райони газоконденсатних родовищ і виявила захоплені самопідйомні плавучі бурові установки “Україна” (перейменована в “Крим-1”) і “Таврида”.
У міру наближення до родовища на п’ять морських миль Морська охорона розпізнала ракетний катер ЧФ РФ, який патрулював поруч.

Морська охорона продовжує збирати докази незаконної економічної діяльності РФ у виключній (морській) економічній зоні України під прикриттям військових кораблів.
Tags: ЧФ РФ, Чорне море, граница, интервенция, корабли, провокации, российская военщина, русская агрессия, русские оккупанты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments