Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Той момент, коли розчаровують українські ЗМІ

Я не маю на увазі медіа п’ятої колони, мова йде про останні барикади українства – "Прямий", 5-й та "Еспресо". Сьогодні майже весь день йшла акція протесту проти капітуляції і мегазради ЗЕрежиму. В деяких регіонах я маю зв'язок з населенням, якому постійно треба розжовувати хто є хто і що робити далі. Так би мовити, веду інформаційний патронаж. Так ось. Переважна більшість з них, громадян України навіть не бачили цих протестів, хоча я їх напередодні спрямовував на конкретні канали.

Питаю, як не бачили? Кажуть, та там дядьки розумні в студії про коронавірус розповідали, на іншому розказують про добровольців, але не про марш, або, взагалі, інтерв’ю з кимось про все, але не про сьогоднішні акції. Про це мені розказали люди з Херсонщини, Запоріжчини, Миколаївщини і, навіть, Донеччини.

Чому перелічені канали не робили міні-кадри в куточку екрана з прямою перманентною трансляцією ходи, як вони це роблять на менш важливих заходах, як то, різні заходи антидержавної влади?

Висновки гіркі. Ще минулої весни та влітку політики державницьких партій казали, що буде проведена робота над помилками, будуть зроблені оргвисновки. Але кожного разу переконуюсь - робота, якщо і була проведена, то формально.

Сьогоднішню та інші акції треба освітлювати не рядком в новинах, а робити з цього мегаподію Мова не йде про ваші рейтинги і скільки місць займуть державницькі сили в Раді. Мова ведеться про виживання країни та нації!

Ще раз звертаюсь до інформаційного блоку партії, яка єдина сьогодні протистоїть навалі московських реваншистів. Не дбаєте про своє майбутнє та хоч подумайте про майбутнє України та виборців, які вас підтримують. Боріться за кожний голос вже сьогодні, з населенням треба працювати заздалегідь, плебс (особливо пост совковий) не мудрий, він не має власної думки, маси треба виховувати в державницькому дусі їхньою мовою!
Tags: заметки О. Леусенко, информационные войны, критика, поради, пропаганда, работа над ошибками, советы, телеканалы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments