Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

ПрофесіАнали: Призначений прем'єр не знає навіть фінансового стану країни

Ну-у-у-у, тримайтеся українці, новий-старий уряд Зеленського поведе нас на дно ще біль швидшими темпами ніж на самокаті Гончарука. Зробили ж разом. Кабмін Шмигаля - це цирк, це уряд Януковича. Так звані "нові обличчя" Зеленського насправді є некомпетентними та недосвідченими. Запам’ятайте цей пост. Щоб потім Зеленський не зміг відмазатись від відповідальності вже за другого кота в мішку.

4

Які питання ставити щойно призначеним міністрам, якщо щойно призначений прем’єр не знає фінансового стану країни?

Таку думку висловила депутат фракції "Європейської Солідарності" Ніна Южаніна.

"Мені здається, що зараз при представленні всіх цих змін президент не сказав головного – про зміну стратегічних завдань, які він ставить перед новим урядом. Знову було щось незрозуміле: чи він жалкує за урядом Гончарука, чи він його підтримує, чи не підтримує, чи він їм дякує, чи він навпаки шкодує, що витрачено стільки часу. Через те, що навіть голова держави не займає різку, але чітку позицію, немає і не відбувається змін", - сказала Южаніна.

На її думку, не треба через місяць писати ніяку програму, а можна написати на один листочок план дій на найперші місяці в результаті того, що побачить кожен міністр у своєму відомстві.

"Але ніхто ж не гнав зараз президента для того, щоб він саме зараз змінював уряд. Був так званий звіт у минулу п’ятницю уряду Гончарука. Тобто в нього було досить багато часу для того, щоб підібрати кадри і дати їм час ознайомитись з міністерствами, щоб тут, виступаючи в залі, справді піти по процедурі, коли до кожного міністра можна було би звернутися народним депутатам, поставити питання і почути відповіді. Які питання ставити міністрам щойно призначеним, якщо щойно призначений прем’єр не знає фінансового стану країни? Він знову не відповів на чи не єдине питання, що стосується стану держави, бюджету і майбутніх його найперших дій уже завтра". - додала Южаніна.

Нагадаю, фракція політичної партії "Голос" залишила засідання Верховної Ради 4 березня, на якому узгоджувався склад нового Кабміну. Про це повідомляє "Прямий".

"Фракція "Голос" не буде підтримувати цей цирк і формування уряду Януковича. І я прошу кожного, хто сьогодні буде голосувати за цей уряд, подумати, чи готові голосувати ви за такі "нові обличчя". Фракція "Голос" не буде далі приймати участь у цьому засіданні", - заявила з трибуни парламенту депутатка "Голосу" Олександра Устінова.

"Нові обличчя", які представив Зеленський, виявились некомпетентними та недосвідченими.

Про це з трибуни Верховної Ради заявила народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко.

"У світі є кілька країн, де наречені вперше бачать один одного в шлюбну ніч. В часи президента Зеленського так само монобільшість і прем’єр бачать один одного вперше і, можливо, востаннє в день голосування. І не встигла монобільшість вивчити обличчя нового-нового уряду, ми маємо нового-нового прем’єра. Новий-новий прем’єр говорить, що він буде виконувати програму "слуг народу". Але ж народ дав таку високу довіру "слугам" – 254 "слуги" у Верховній Раді. І жоден з них не може стати прем’єр-міністром, і навіть на міністрів не делегуєте. Можливо, тому що сьогодні лопається ця мильна бульбашка про "нові обличчя", які виявилися просто некомпетентними, недосвідченими, а можливо, і трусливими, що не хочуть підставити плече своєму президентові та ввійти в уряд, щоб там показати клас роботи. Пів року тому ці нові-нові обличчя героїчно ліквідували кілька міністерств – Міністерство аграрної політики й Міністерство з тимчасово окупованих територій. Але реформи не спинити, і сьогодні героїчно створюють ці міністерства", - наголосила депутат.
Tags: Кабмин, Уряд, Шмыгаль, аматоры, кадры, назначения, правительство, премьер-министры, реванш, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments