Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ліпнина, дорогі меблі, власний місточок: розкішний маєток т.з."митрополита" РПЦвУ у Житомирі (відео)

Архієрей (якого Вселенський Патріархат вже позбавив сану) РПЦвУ (не канонічного т.з. "московського патріархату"), "митрополит" Житомирський і Новоград-Волинський чекіст Никодим побудував елітний маєток у центрі Житомира і з розмахом відсвяткував своє новосілля.

1

«Митрополит фактично загарбав 20 соток комунальної землі і почав будувати маєток. Будівництво маєтку на 320 квадратних метрах ще рік назад тільки розпочиналося. Сьогодні - це оселя з дорогими меблями, системою «розумний дім» і власним місточком від будинку до собору», - свідчать журналісти програми «Гроші», передає УНІАН.

До речі, сам московський поп-чекіст не зміг сказати, скільки коштує будівництво маєтку.

«Я не можу звести всі витрати. Я розумію, що все дорого», - зазначив він.

Журналісти підрахували, що вартість будинку може бути від 100 до 200 тисяч доларів. А враховуючи ліпнину і розкішні меблі, вартість може бути і більшою.

Звідки гроші? Кожен раз, коли парафіяни будуть ставити свічечку, вони робитимуть внесок у комфортне життя митрополита. Лише в місяць утримання такого маєтку може обходитися у тисячу доларів, стверджують журналісти.

Свічний завод, який є у гундяєвського попа Никодима, один з найприбутковіших церковних бізнесів. Московські попи розповідають, що кожен їх храм має купити свічок мінімум на 500 гривень в місяць. Враховуючи кількість підконтрольних церков – лише це приносить близько 125 тисяч гривень в місяць.


Tags: Житомир, РПЦвУ, геть попів МП, гундяевцы, дворцы, московские попы, московский патриархат, роскошь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments