Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чому обов’язково переможе Петро Порошенко, а не зелена пошесть

Дивлюсь спонтанний мітинг проти політичних репресій ДБР (яке за Зеленського перетворилося в прокрустове ложе реваншистів-янукОвочів) і розумію – це мої політики, наші, українські бійці політичного фронту. Вдивіться в їх обличчя: Герасимов, Чийгоз, Климпуш-Цинцадзе, В'ятрович, Ірина Геращенко, Южаніна, Забродський і багато, багато інших. Всі вони говорять без папірців, українською, англійською, кримськотатарською, російською мовами. Вони кажуть те, що наболіло у всіх справжніх українців. Це команда, яка рятувала наших заручників і полонених Кремля, вони були на фронті, разом з бійцями і волонтерами, хтось і сам з них був в полоні, волонтерив, воював з російськими агресорами. Це – Українство з великої літери, про яке нещодавно зневажливо лаяла путінська шістка сурков.Саме вони – «Європейська Солідарність» - майбутнє країни, вони – наша Перемога над московією.

Лише одна політична сила в Україні – «Європейська Солідарність» - сьогодні відстоює інтереси простих українців і держави в російсько-українській війні. Нема вже маргінальних партійок на кшталт "голосу", "свободи", "громадянської позиції", "батьківщини" та інших маріонеткових зграй по інтересам. Їх партійні бонзи займаються особистими справами, а на Українство їм начхати.

І з ким же сьогодні українським політикам доводиться боротись? Із проросійською зграєю клоунів, педофілів, розпусників, ґвалтівників, рекетирів, яки привели до влади реваншистів, посіпак Москви і щодня, крок за кроком, здають національні інтереси України, знищують українську економіку, судочинство і правоохоронну систему.

Доказом політично вмотивованої справи проти Гетьмана є закриття сьогодні Шевченківським судом справи проти Порошенка. Але ЗЕрежим і надалі продовжуватиме політичні репресії – для ЗЕко-манди закони ніщо, вони керуються вказівками Банкової, яка виконує накази з Кремля.

Шануймося, єднаймося, бо нам відступати нема куди. Ворог Українства тепер і в Кремлі, і на Банковій. Переможе здоровий глузд і правда, а не клоунада московських скоморохів. Переможе Україна – переможемо ми!
Tags: Європейська Солідарність, ЗЕорда, Порошенко, патріоти, репресії, українство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment