Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Павлограді на хімзаводі масові скорочення; Запоріжсталь на 1/3 зменшила відрахування до бюджету

Прикольні ЗЕпокращення:

Запоріжсталь на третину зменшила відрахування до державного бюджету

Запоріжсталь на третину зменшила відрахування до державного бюджету

ПАТ «Запоріжсталь» за 2019 рік (за Зеленського) перерахувало до державного бюджету України 2,5 млрд грн, що на 33% менше, ніж за 2018 рік (за П. Порошенка), повідомили Укрінформу у прес-службі підприємства.

На Павлоградському хімзаводі пройшли масові скорочення та зупинено процес з утилізації старого ракетного палива

На Павлоградському хімзаводі у зв’язку з недофінансуванням програми з утилізації твердого ракетного палива, склалася критична ситуація. Як раніше повідомляла Всеукраїнська екологічна ліга, відсутність необхідного фінансування робить реальною загрозу виникнення аварії з тяжкими техногенними та екологічними наслідками міжнародного рівня. Можливо загоряння і вибух декількох тисяч тонн ТРП, яке спровокує ударну хвилю і потужний сейсмічний струс. Відбудеться значний викид токсичних продуктів. Радіус дії такого потужного вибуху, за оцінками фахівців, досягне від 60 до 100 км, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мост Днепр.

Для забезпечення безпеки жителів регіону та України в цілому, керівництво заводу змушене було скоротити 562 працівники для забезпечення безпечного зберігання протягом пів року твердого ракетного палива.

За Зеленського, з 1 січня 2020 роки держава Україна відмовилося фінансувати утилізацію ТРП від стратегічних ракет, скорочення яких було ініційовано першим президентом України Кравчуком.

Летимо в пі... прірву з космічною швидкістю: за січень промисловість в Україні скоротилась на 8,4%

У січні 2020 року промислове виробництво в Україні знизилося на 5,1% порівняно із січнем 2019 року та скоротилось на 8,4% порівняно з минулим місяцем. Про це повідомляє Державна служба статистики, передає Newsua.one.
Tags: ЗЕорда, налоги, падение производства, падение экономики, покращення, сокращения, увольнения, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments