Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ватні Зеленський і МЗС досі не наважились відповісти Путіну на заяви про "неіснування" українців

Зеленський і Міністерство закордонних справ України досі не відреагували на зухвалі заяви президента РФ Володимира Путіна про нібито неіснування українців.Так, на жодному інформаційному ресурсі глави держави і зовнішньополітичного відомства немає жодної заяви щодо абсурдних заяв глави держави-агресора, нагадує "Прямий".

Так, позавчора, 21 лютого, Путін в інтерв'ю ТАСС заявив, що росіяни і українці нібито складають один народ, але їх "штучно" роз'єднують.

"Я вже багато разів говорив: я вважаю, що ми один і той же народ. Не знаю, подобається це чи ні (українцям), але, якщо подивитися на реалії, це так і є". Розумієте, до XI, XII, XIII століття у нас не було ніякої різниці в мові. І тільки в результаті полонізації та частина українців, яка жила на території, яка перебувала під владою Речі Посполитої, тільки десь, по-моєму, у XVI столітті з'явилися перші мовні відмінності", - сказав Путін.

Він також заявив, що українцями називали "людей, які жили на рубежах Російської держави".

Путін також повторив поширену "теорію" того, що український національний рух було спровоковано австрійськими спецслужбами.

"Особливо український фактор почав розігруватися напередодні Першої світової війни австрійською спецслужбою. Чому? Це відома справа - розділяй і володарюй. Це абсолютно зрозуміла річ", - заявив Путін.

Навряд чи можна вважати офіційною відповіддю України інформацію, яку оприлюднили у Зеленського у запиті на американське видання Washington Examiner. "Російсько-українські відносини не повинні визначатися геополітичними амбіціями окремих лідерів. Ці відносини базуються на взаємодії людей, які живуть, працюють, творять і борються за мир по обидва боки від кордону", – сказали в Офісі Зеленського.

БОЇ І ВТРАТИ ПІД ЗОЛОТИМ НА ДОНБАСІ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗНОВУ НЕ ЗМІГ НАЗВАТИ РОСІЮ АГРЕСОРОМ

"КВАРТАЛ 95" ВІДВЕРТО ПОЗНУЩАВСЯ НАД ПАМ'ЯТТЮ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ: КОМІКАМ НАГАДАЛИ ШЛЯХ НА РОСТОВ
Tags: Зеленский, МЗС, Путин, боязнь, зовнішня політика, кроты Лубянки, ответ, сцикло, трусость, узеленского, украинофобия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments