Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Більшість українців вважає, що при Зеленському події розвиваються в неправильному напрямку

Казав я вам, що весною рейтинг Зеленського впаде майже до нуля? Ось побачите, він ще умудриться до літа вийти на мінуси :-)

Кількість українців, які вважають, що справи в Україні розвиваються у неправильному напрямку за пів року зросла втричі – до 53% порівняно з 17% у вересні 2019 року. Про це свідчать результати соціологічного дослідження Центру Разумкова, проведеного 13-17 лютого.25% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі (у вересні 2019 року так вважали 57%, у грудні 2019 року – 44%), 53% – що події розвиваються в неправильному напрямі (у вересні – 17%, у грудні – 36%).

Отже, частка тих, хто вважає, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямі, істотно перевищила частку тих, хто дотримується протилежної точки зору.

Порівняно з попередніми місяцями зменшилася частка тих, хто дотримується думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років. Наразі у це вірять 21% громадян (у вересні 2019 року – таких було 41%, у грудні – 28%).


Tags: ЗЕорда, Зеленский, Центр Разумкова, прозрение, разочарование, рейтинги, соцопросы, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments