Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Герої не вмирають!

Сьогодні в Україні День Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні - День Героїв Небесної Сотні

День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента П. Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.

105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців - громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від промосковської диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Сьогодні в країні через гібридні кремлівські технології і недолугість мікроросів владу захопили реваншисти з промосковського пулу. Для деяких слуг ворожого народу Небесна сотня не герої, Майдан – не революція, а деякі злочинці режиму Януковича повернулись до України і співпрацюють з режимом ЗЕ. А сам Зеленський зі своїм Кварталом-95 дозволив собі глузувати над Героями про ебонітові палички.
Tags: Небесна Сотня, Революція Гідності, вшанування, герої України, даты, память
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments