Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський має повідомити суспільству, чи збирається він їхати на парад у Москву

Якщо Зеленський поїде в Москву (і не лише на парад, а взагалі), то українське суспільство має об’явити його поза законом і не в якому разі не допустити повернення до України. Це не червона лінія, а явна, неприхована зрада країни, капітуляція перед агресором. Крапка. Інших думок стосовно цього бути не може."Європейська Солідарність" обурена пропозиціями народних депутатів від "Опозиційної платформи – За життя" сформувати парламентську делегацію для участі у так званому параді у Москві 9 травня 2020 року – святковому марші армії, яка здійснює збройну агресію проти України.

Про це повідомляє прес-служба "Європейської Солідарності".

Така ініціатива від п’ятої колони є цілком прогнозованою та очікуваною. Реваншисти все вище підводять голову, а влада дивиться на це крізь пальці.

Антиукраїнська виходка Рабиновича, його запальна проросійська промова на погоджувальній раді не зустріли жодної реакції керівництва парламенту, яке в інших випадках охоче коментує виступи депутатів від демократичної опозиції.

Вважаємо, що вже настав той момент, коли президент Володимир Зеленський має чітко публічно заявити, чи припускає він свою участь у так званому "параді перемоги" у Москві 9 травня 2020 року.

Зеленський і його політична сила мають повідомити суспільству, чи збирається він їхати на парад у Москві й доєднатися до делегації реваншистів з ОПЗЖ. Адже сьогодні в парламенті керівництво "Слуг народу" поблажливо посміхались під час антиукраїнського провокативного виступу Рабіновича.

Не хочеться вірити, що для "Слуг народу", народ, який стікає кров’ю у боротьбі з Росією, неприйнятність участі України в путінському побєдобєсіі, не є очевидною і залишиться без їх публічної реакції.

Нагадаємо, співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко заявила, що керівництво Верховної Ради не відреагувало на провокацію депутата Вадима Рабиновича про участь парламентської делегації у параді до 75-річчя перемоги у Москві.
Tags: "Слуга народа", Європейська Солідарність, ОПЗЖ, Рабинович, вимоги, парады, связи с Москвой
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments