Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Украинцы требуют демонтировать памятник оккупанту-украинофобу Ватутину (подпиши петицию!)

Убрать памятник Ватутину из Мариинского парка требуют украинцы.

Демонтаж пам'ятника Ватутіну

С инициативой демонтировать памятник оккупанту-украинофобу Николаю Ватутину, установленный в Мариинском парке, обратились в мерию. Соответствующая петиция зарегистрирована на сайте Киевской городской рады, пишет kiev.sq.com.ua.

"Станом на сьогодні у Маріїнському парку, що розташований перед Верховної Радою України досі є пам'ятник одному з окупантів та україноненависників - Миколі Ватутіну.
Проти цього пам'ятника було проведено десятки акцій різноманітними патріотичними організаціями. Нещодавно, невідомі облили його зеленкою.
Микола Ватутін - особа, яка воювала з армією УНР, повстанцями Холодного Яру та бійцями УПА, дерибанила Польщу 1939 та сотнями тисяч відправляла українців на безглуздий забій.
Враховуючи те, що під пам'ятником, ймовірно, може бути його могила, прошу провести рішення про цивілізований демонтаж пам'ятника та перенесення могили (якщо вона є) на територію одного з кладовищ міста Києва", - отмечается в петиции.

Чтобы петиция была рассмотрена Киеврадой, она должна набрать 10 000 голосов. Пока насчитывается 707 подписей. До конца сбора подписей осталось 87 дней.
Tags: Ватутин, Київ, Київрада, декоммунизация, демонтаж, памятники, петиции, русские оккупанты, украинофобы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments