Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Предупрежден - вооружен!

На фоні негативних новин про коронавірус згадав, як у юності доводилось перебувати в стаціонарі і там щодня проводили кварцування палат. Переглянув інтернет-крамниці, що зараз пропонують відділи медтехніки і знайшов, що треба!
Переносний (мобільний) бактерицидний озоновий опромінювач. Ціни різняться від 450 до 800 грн. Купив на металевій підставці, зручний для кварцування всіх кімнат по черзі. Дуже для мене важливе – національний виробник BactoSfera (м. Київ), тому і гарантія – 3 роки. Хоча лампи вистачає на 8000 годин. Є кварцові лампи і на 16 тис. год., але дорожче. Для квартири достатньо мого. Ціна нової лампи на обмін коштуватиме 150 грн.

3

Ну, і про головне: ультрафіолетове випромінювання кварцової лампи вбиває всі віруси, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми, що дуже важливо в зимово-весінній період.
Мікроорганізми гинуть від поглиненої дози ультрафіолетового випромінювання, що призводить до руйнування їх молекул ДНК. Знищує віруси грипу всіх видів! Знезаражує предмети і поверхні від бактерій!
Я не рекламую товар, тому не пишу назву крамниці і модель.
До слова, сьогодні на Укрінформі прочитав новину, що в Празі вирішили міський транспорт дезінфікувати саме озоновими опромінювачами. До всього, після кварцування зникають погані, затхлі запахи.
Раджу всім, особливо у кого в квартирі перебувають хворі, діти та хатні тваринки.
Не хворійте, українці!
Tags: вирусы, воздух, заметки О. Леусенко, здоров’я, инфекции, медтехника, полезно, поради, приборы, советы, эпидемии
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments