Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перемоги понтового презедента № 98 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)
3
wsewolod_patha:
Речь Маруси Звиробий на суде

Ничтожен мундир,
Дубье – автомат…
Страны командир
Боится солдат.

Словесный горох
Уста его мнут:
- Я фрикам не лох!
Меня не убьют!

Солдаты ему
Страшнее врагов:
- Атовец? В тюрьму!
Хирург? В крепь оков!

Обмочен мундир,
Глаза – как стекло…
Страны командир –
Простое ссыкло.

В обіймах страху
Ігор Гулик
Ви ніколи не зауважували, що очільники нинішньої влади ледь стримують свій страх.
Рекомендую уважніше придивитися до виступів самого Зеленського і чільних спікерів його команди. У них, зазвичай, бігають оченята, вони роблять мимовільні жести, які психологи однозначно потрактували б як невпевненість, острах, некомфортність. Для мене ці діячі схожі на відомого персонажа Ільфа і Петрова з «Дванадцяти стільців».
«Завгосп 2-го дому Старсобзабезу був сором’язливим злодюгою. Все його єство протестувало проти крадіжок, але не красти він не міг. Він крав, і йому було соромно. Крав він постійно, постійно стидався, і тому його добре виголені щоки горіли рум’янцем сум’яття, сором’язливості і конфузу… Світ ще не бачив такого „голубого злодюжки“, як Олександр Якович».
Герой класиків крав «по-дрібному», здебільшого, — харчі у знедолених. Наші «герої сучасності» чудово розуміють, що їхній прихід до влади, — по суті, вкрадена перемога, що без маніпуляцій, тотального шахрайства (віртуозної гри на обивательських страхах і наймерзенніших інстинктах) вони б так і залишалися блазнями, провінційними фотографами, тамадами, у ліпшому випадку, — тасувальниками паперів у приймальнях якогось заштатного депутата.
Усвідомлення цього факту, розуміння неспівмірності власних інтелектуальних та менеджерських можливостей місії, за яку отак «по приколу» взялися, породжує фобії, панічні напади і гіпертрофовану браваду, якою ці люди на публіці прикривають свої комплекси. «Вам нічого боятися, коли нічого приховувати», — ця фраза Гаррі Поттера з «Дарів смерті» якнайкраще пояснює поведінкові особливості «зелених».
Попри те, що найближче оточення Зеленського, здебільшого, з середовища силовиків, постійно втовкмачує йому у мізки найбезглуздіші конспірологічні версії ймовірних «замахів», а пріснопам’ятна «інтелектуалка» Ліза Богуцька свого часу дофантазувалася до перспективи «путчу Порошенка», він сам потерпає від притаманного акторам несприйняття натовпу. Аякже, — раніше завжди був на сцені, далеко від глядача, світло софітів забивало для погляду його міміку чи невдалі гримаси. Першим його потрясінням, мабуть, став коридор ганьби, влаштований президентові у Тернополі, і з тих пір вже не ризикує «йти у народ»… Апогеєм у цьому сенсі стала поява нашого гаранта у бронежилеті та зграєю бодігардів зі зброєю у соборі Святого Петра у Римі.
Силовиків зрозуміти можна: нашіптуючи Зе! несосвітенні теорії змов і путчів, ті ж Аваков чи Баканов тим самим підкреслюють власну значущість. Граючи на страхах патрона, вони репресують «невгодних», порушуючи кримінальні провадження проти Марусі Звіробій та Софії Федини, які, мовляв, заповзялися погрожувати президентові, тримають у СІЗО лікарів і добровольців, мають намір накинути намордники на невгодні ЗМІ.
Але окрім зовнішніх вигаданих та часто сміховинних, з точки зору нормальної логіки, загроз, є й інші. «Зелені» бояться… самих себе. Ну, яке може бути пояснення відео з очільником митниці у нічному клубі, серед оголених дівок? Тепер нам на цілковитому серйозі розповідають про те, що таким чином Нефьодов прагнув довести, що, усупереч пліткам, він «натурал». По-перше, мене як громадянина не цікавить сексуальна орієнтація головного митника країни, а виключно його менеджерські компетенції. По-друге, якщо вже так припекло, то чому б не заявити про свою «нормальність» людською мовою, відкрито, без зайвого хайпу. І, по-третє, хочу зрозуміти, як тепер ставитимуться до свого начальника пересічні митники десь у Раві-Руській чи Яготині? Не думаю, що з особливим пієтетом…
Є ще одне джерело страху серед монобільшості. Всі вони переконані, що живуть за законами джунглів, де будь-хто з нинішніх однодумців, заради кар’єри, грошей, слави може всадити їм ніж у спину. Такі страхи не виникли безпричинно. Варто лише послухати про що розповідав ще зовсім «зеленим» майбутнім нардепам чинний міністр розвитку економіки, сільського господарства та торгівлі Тимофій Милованов. Його «казання» — це якийсь ідіотичний коктейль соціального дарвінізму, людиноненависництва і фобій. Ось лише кілька «перлів»❗️: «Ви повинні бути кращими. Мусите першими написати донос на вашого противника, опонента…», «нікого насправді не хвилює, чи ви тортурували людей, вирізали їм очі… Ви ж хочете добратися до верхівки харчового ланцюга, а там місць менше, ніж людей. Тому мусите першими вгадувати, хто ваш опонент і усувати його», «Насправді не важливо, які правила ви порушуєте, важливо, що на вас донесли швидше, ніж це зробили ви».
А тепер замислимося: чого можна очікувати від людей, загнаних у пастку власних страхів? Зради? Цілком, — коли йтиметься про реальну відповідальність за скоєне. Крові? Тим паче, — коли вони усвідомлять, що суспільство вже не хоче миритися з їхніми експериментами над країною і скористається своїм правом на повстання. Капітуляції перед агресором? Однозначно, якщо вона виявиться єдиним шансом втриматися при владі і вижити. Якщо йти за логікою Милованова, то знаємо, як поводять себе щурі, загнані у глухий кут…
Папа Рімський і Ріма Папська :-)
3


За обещанными улучшениями медицины на Сумщине - массовые сокращения и минимальная зарплата
http://www.shans.com.ua/?m=inews&nid=41880
Де вони беруть таких цінних кадрів?

Жан Беленюк ходит в Раду с бумажником Louis Vuitton за 31 000 гривен и жалуется на дороговизну в столовой (видео)

https://kriminal.tv/news/zhan_belenjuk_hodit_v_radu_s_bumazhnikom_louis_vuitton_za_31_000_griven_i_zhaluetsja_na_dorogoviznu_v_stolovoj_video.html

3А Нелох чешет извилину :-)

2
5

Продовження: Перемоги понтового презедента № 99 (огляд)
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940

Tags: "Слуга народа", ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, гумор, дайджест, демократура, зебіли, капитуляция, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments