Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"12 кроків" для України план не Мюнхена, а Кремля. Але їх повернули на сайт конференції.

Лідер "Європейсько Солідарності" Петро Порошенко переконаний, що так званий мирний план Мюнхенської безпекової конференції написаний у Кремлі для скасування санкцій та миру на умовах Росії.

2

Про це Петро Порошенко заявив у спілкуванні з журналістами.

"Позиція перша. І ми наголошували на цьому з самого початку. Цей папірець не є офіційним документом Мюнхенської безпекової конференції. Всі ми в першу чергу звернулися до організаторів. Це план не Мюнхена, а це план Кремля. Це мир на російських умовах. Це те, що можна побачити, коли ти заглянеш в очі Путіну. Ти там побачиш "русский мир". Оце так називається. А для України такий план є капітуляція, є те, чого не можна перетинати. Є червоні лінії. Це є план виведення Росії з-під санкцій, з-під санкційного режиму. Це є план передачі Росії ключа для України від НАТО. Це ми в неї, по цьому плану, маємо питати дозволи. Більше того, вони пішли далі і сказали те, що питання самоідентифікації українців має вирішуватися Росією", - заявив він.

"І звичайно, що позиція не в тому, що відреагували американці. Ми звернулися зараз до представників усіх країн. Просто декілька країн встигнули оприлюднити свої офіційні заяви. Це не була позиція офіційна уряду США чи Білого дому. Це була позиція тих, хто присутній на цій конференції, з ким ми встигли переговорити і донести своє обурення. І це були, ще раз наголошую, не тільки європейці, представники європейських країн. Дуже добре, що наше МЗС нарешті годину тому відповідну заяву. Ми також її вітаємо. Цей план є неприйнятний для України. І для того, щоб їм неповадно було, я чекаю, що завтра і Зеленський має, безумовно, відреагувати на подібні речі, які намагаються розмити ту солідарність з Україною, яку ми будували п’ять років, розмити той санкційний режим і сказати: слухайте, давайте, щось зробить Україна, а ми з Росії потихенько почнемо знімати санкції. Цього ми не допустимо. І саме для цього наша команда тут. І саме цим ми маємо займатися. Так, звичайно, як я вже і казав, вони хотіли зробити певні кроки для того, щоб перешкоджати нашій участі тут. Але у них нічого не вийшло. І я думаю, що ці кроки були не проти Порошенка, а ці кроки були проти України. І сподіваюсь, що зараз вони це зрозуміють", - наголосив Порошенко.

Міністерство закордонних справ заявляло про незгоду із ідеями щодо врегулювання конфлікту між РФ та Україною, які були оприлюднені у п’ятницю в Мюнхені.

Раніше з сайту Мюнхенської конференції зник антиукраїнський план про "завершення війни на Донбасі".

АЛЕ! Відучора скандальний кремлівський документ "12 кроків для більшої безпеки України і євроатлантичного регіону", підготовлений групою європейських, російських та українських експертів, знову доступний на сайті Мюнхенської безпекової конференції.
Tags: Зеленский, Мюнхен, Порошенко, капитуляция, кремлевские технологии, русская агрессия в Украине
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment