Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ще раз нагадую: подача води на Крим – це вже не червоні лінії, а держзрада

Води для кримчан на півострові достатньо! Вода потрібна для окупантів, колаборантів та понаїхавшої саргани з рф. Подача води в АРК означатиме державну зраду. З цього дня Зеленський і хунта слуг Кремля стануть поза законом.

Той, хто пропонує подати воду окупантам на Крим – того треба вважати ворогом України, зрадником і судити його потрібно за законами військового часу. Крапка! СБУ, МВС, де кримінальні справи на Арахамію і решту слуг, які пропонують колаборацію і посягають на територіальну цілісність країни?Кожна сім'я на Кримі чекає визволення, а не води - Чийгоз

Кожна сім'я на Кримі чекає визволення, а не води. Про це на телеканалі "Прямий" заявив народний депутат, фракція "Європейська солідарність" Ахтем Чийгоз.

"Ми три дні були на адміністративних наших кордонах. І до нас приїхали наші співвітчизники. Ви де-небудь чули пікети, мітинги масові до українців про те, щоб там воду дали, що тепер без води вони, значить, зненавидять Україну? Є інша статистика. 129 тисяч щомісяця, ось в останній місяць з Криму приїхали в Україну для оформлення - не вистачає місць швидкого оформлення документів для наших громадян на Кримі, на території України. Це повністю вся документація від народження дітей, реєстрації шлюбів і так далі, реєстрації майна наших громадян на Кримі.

Так ось. Аксьонов, ось цей ось злочинець, бігав по всьому Криму і намагався закрити автомийки, лазні, сауни - природно, для обслуговування маси відкритих військових баз цією водою, яка є на Кримі. А для споживання населенню досить цієї води. Але вона ж зараз перепрофільована - вона ж йде на обслуговування ось цих терористів, які називаються російськими військами, на руках яких кров тисяч і тисяч не тільки наших громадян" - заявив Чийгоз.

Він зазначив, що кожна сім'я в Криму чекає визволення, а не води.

"Так ось. Його швидко з Кремля остудили: "Ти що робиш?" Його терміново викликали туди. Тому що це розцінювалося як така деморалізація суспільства. Воно ж має жити тільки хвалою до Росії, тільки упевненістю до сили й могутності Росії. Причини було дві. Перша - це те, що зараз Путін намагається внести зміни в так звану конституцію ... Друга причина - це стосується того, що ходять думки дуже активно, що до весни у нас тут відкриють воду, і що не потрібно баламутити населення ось такими категоричними заходами.

Так ось. У Криму шість років вже буквально на днях буде ця сумна і трагічна дата входу цих терористичних військ Росії на Крим. А концентрація й опір проти окупанта, організованість цього опору не знижується. Так з повагою повинна нова влада ставитися до цього опору. Якщо вони насправді думають про наших громадян на Кримі, вони повинні знати одне: що там кожна сім'я чекає, коли ми їх звільнимо. Не воду, не ковбасу і не масло", - додав Чийгоз.
Tags: Крым, Чийгоз, антидержавна діяльність, блокада, вода, держзрада, заметки О. Леусенко, оккупация, предательство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments