Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Попри потуги Зеленського перешкодити, Петро Порошенко візьме участь в Мюнхенській конференції

Ну, все, клоуну нема що робити в Мюнхені, бо його поява там і підмахування агресору на фоні непримиримої антимосковської позиції Порошенка остаточно відкриє очі світові й українцям. Там, де виступає справжній президент Порошенко, потерпілому синулі мами Римми і папи Саши нема чого робити. Це, як балеруна змусити вийти на боксерський ринг проти двох братів Кличків.14 – 16 лютого на запрошення організаторів п’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє прес-служба партії.

Під час обговорення проблематики регіональної безпеки, а також у ході двосторонніх зустрічей Петро Порошенко планує порушити питання невиконання Російською Федерацією Мінських домовленостей, наголосити на необхідності зміцнення проукраїнської міжнародної коаліції та посилення санкційного режиму щодо Росії у відповідь на триваючу агресію проти України,а також створення міжнародної платформи стосовно відновлення суверенітету України над Кримом.

Крім цього, п’ятий президент України обговорить шляхи прискорення європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави та збільшення міжнародної підтримки на цілі впровадження реформ.

На фоні п’ятого Гетьмана шістка ВАЗ виглядатиме безглуздо.
Tags: Зеленский, Мюнхен, Порошенко, визиты, саммиты, сравнение, форумы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments