Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Закон про землю у Зеленського має на меті обезземелити селян

Законопроект Зеленського про ринок землі має на меті обезземелити селян."Ви маєте справу з людьми, які прекрасно знають, що таке наперсток і що таке теорія ігор, і як зробити так, щоб ця гра здавалася вам чесною, а насправді отримати профіт. Тому проблема в тому, що коли ми сьогодні обговорюємо правки до цього законопроекту, ми повинні розуміти одну просту річ: метою цього законопроекту не є інтереси українських громадян", - таку думку в ток-шоу "Прямий ефір" висловив екс-міністр соціальної політики Андрій Рева.

Він зауважив, що метою цього законопроекту є інтереси іноземного капіталу.

"Тому що потрібно буде віддавати борги, які сьогодні вже… завдяки нашому Мінфіну в минулому році 464 мільярди гривень на обслуговування і погашення боргів витрачені при плані в 418. А державний борг зріс на 6 мільярдів доларів. Тому сьогодні потрібно втягнути землю, яка дасть можливість витягнути ці гроші. До речі, через механізм ОВДП вже йде легалізація цих коштів. Ви чули, що сказав Милованов? Що потрібно буде надати документ про походження грошей. Скажіть, будь ласка, хто такий документ може по факту дати? Тільки банк", - додав Рева.

Він зазначив, що після отримання кредиту під купівлю землі, в будь-якому разі людина попадає в залежність від фінансової структури, навіть коли буде викуповувати землю.

"Ця схема придумана для того, щоб обезземелити селян через ці кредити. Подивіться, яка сьогодні ставка Національного банку. 11? З 13,5… Під яку вони будуть отримувати кредити – ті, хто будуть мати таку можливість, і кому буде відшкодовуватися ставка. Тому сам цей законопроект – це злочин проти українського народу. Його не можна приймати за будь-яких умов до тих пір, поки ми не поставимо конкретну мету – що ми хочемо. Якщо ми хочемо створити українських фермерів на цій землі, закон принципово повинен бути інший", - завершив Рева.

Нагадаємо, народний депутат фракції "Європейської Солідарності" Олег Синютка зауважив, що мета "земельної реформи" Зеленського - швидко продати землю, щоб закрити дірки, які утворилися внаслідок непрофесійності та безгосподарності чинного уряду.
Tags: "Слуга народа", Зеленский, Рева, долги, законопроекты, земля, лохотрон, оценка, теневые схемы, фермерство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments