
Про це в інтерв'ю виданню liga.net заявив глава парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко.
Ткаченко розповів, що в новому законі спробують визначити, що є медійним майданчиком, відштовхуючись від кількості користувачів.
"Наприклад, така норма є в Німеччині. Є пропорція їх кількості в прив'язці до чисельності населення країни. Так от, такі майданчики повинні оприлюднити кінцевого бенефіціара. І ми, очевидно, будемо це використовувати в законі. У другому читанні", - зазначив Ткаченко.
Він також додав, що якщо такий Telegram-канал не розкриє бенефіціара, то Нацрада буде вправі звернутися до адміністрації Telegram з вимогою привести його у відповідність з чинним законом.
Нагадаємо, що комітет з питань свободи слова рекомендував Верховній Раді прийняти законопроєкт "Про медіа" у першому читанні за основу.
Також, раніше Євросоюз і Рада Європи ініціювали публічне обговорення законопроєкту про медіа.
Нагадаємо, в ОБСЄ розкритикували законопроєкт Міністерства культури України про дезінформацію через загрозу втручання в роботу ЗМІ.
Депутат "Європейської Солідарності" Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.
Диктаторський законопроєкт про дезінформацію: як влада планує взяти під контроль усі українські ЗМІ.
"РУССКИЙ МИР" ЗНОВУ В УКРАЇНІ: КОМІТЕТ РАДИ СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТ "СЛУГ НАРОДУ" ПРО МОВУ В МЕДІА