Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Законопроект "Слуги народу" про землю запустить спекулятивні тіньові схеми

Законопроект про ринок землі, який просуває фракція "Слуга народу", дає можливість запустити спекулятивні тіньові схеми.Про це в ток-шоу "Прямий ефір" заявив народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка.

"Ми, "Європейська солідарність", стоїмо дуже чітко і принципово: ми за те, щоб українці були власниками землі. Це правильно і так повинно бути, і так точно буде. Але цей законопроєкт, який хоче протягнути влада, він не дає можливості нашим громадянам стати власниками землі", - сказав Синютка.

Він зауважив, цей законопроєкт дає можливість запустити спекулятивні тіньові схеми.

"Ми ж уже бачили, як спекулятивний капітал зайшов на облігації внутрішньої позики і чим це сьогодні закінчилося для економіки. У влади є ще одне бажання: вона хоче дуже швиденько – не знаю, скільки це буде, мільярд чи 2 мільярди – закрити ці дірки, які внаслідок своєї абсолютно некваліфікованої, безглуздої економічної політики вони сьогодні створили в Україні. Тому за цей законопроект голосувати не можна ні в якому разі", - додав Синютка.

Раніше народна депутатка від партії "Європейська Солідарність" Вікторія Сюмар заявила, що у законопроєкті про ринок землі не встановлено жодних вимог та обмежень щодо експлуатації земель.

Співголова фракції "Європейської Солідарності" Артур Герасимов повідомив, що Аграрний комітет не надав можливості представникам опозиції захистити свої поправки до законопроєкту про ринок землі, ухваленому у першому читанні.

Закон про землю у Зеленського має на меті обезземелити селян.
Tags: "Слуга народа", ЗЕорда, Синютка, законопроекты, земля, лохотрон, спекуляции, теневые схемы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments