Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні в 6 разів більше шлюбів, ніж розлучень

П’ять копійок: Колись я статистично довів, що кількість кримінальних злочинів на душу населення (передусім важких – вбивства, грабежі, зґвалтування, тероризм тощо) у відсотковому відношенні в рази більше в тих областях, де населення більш денаціоналізовано, русіфіковано і де великий відсоток росіян. І, навпаки, чим більше в регіоні відсоток громадян української національності, де більше свідомих патріотів, там відсоток криміналу в рази менше.
На сей раз я скористався офіційної статистикою і довів, що родини міцніші в тих областях, де відсоток не манкуртизованих українців більше. Дивіться самі:
На Львівщині кількість розводів складає 9,7% від кількості одружень. На Тернопільщині – 10,3%, Волині – 11%, Рівненщині – 9,5%, Франківщині – 9,6%, Закарпатті – 5,1%, Буковині – 10,4% і так далі.
Беремо тепер більш зросійщені області: Донеччина (за виключенням окупованих районів, де статистика ще гірша) має 20,07% розводів зі всіх шлюбів, Харківщина – 21,5%, Луганщина (за виключенням окупованих районів, де статистика ще гірша) – 17,4%, Запоріжчина - 20,9% і так далі.
Отже, висновки прості: чим більш свідомості в українцях, тим менше вони кримінальні і тим міцніше в них інститут сім'ї. І, навпаки, чим більш зросійщено, манкуртизовано, атеїстичне і совкове населення, тим більш в їх середі злочинів та частіше розпадаються родини.
Будь українцем, вичавлюй з себе московіта і Україна переможе. Слава нації!
*****

У Мін’юсті озвучили радісні дані щодо укладення шлюбів та розлучень в Україні. “В 6 разів більше шлюбів, ніж розлучень. Така офіційна статистика за 2019 рік”, – йдеться у дописі у Facebook.

Всього в Україні було укладено 237858 шлюбів, розлучень 38427. Згідно з даними Мін’юсту, у Києві було укладено 27998 шлюбів, а розлучень 4297.
Tags: Україна, весілля, заметки О. Леусенко, области, регионы, родина, свадьбы, семья, сравнение, статистика, шлюб
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments