Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Всі зусилля Зеленського спрямовані на боротьбу з власною армією, - відкрите звернення Софії Федини

Коли армію очолює боягуз він опускається до боротьби з жінками, за їх спинами і чужими руками, а перед головнокомандувачем армії-ворога він з посмішкою дурня стає на коліна.

2

Народний депутат фракції "Європейської Солідарності" Софія Федина звернулась до Зеленського у зв'язку з викликом на допит у ДБР. Заяву вона оприлюднила у Facebook.

"Я політик і, йдучи до Верховної Ради, була готова боротися проти авторитаризму, боротися за демократію, опираючись на статтю 34 Конституції України.
Ідучи до ВР, одним з основних завдань для себе я поставила захищати наших військових, ветеранів і волонтерів від свавілля московських посіпак.
І це свавілля зараз здійснює очолювана вами вертикаль. Бо всі ваші зусилля спрямовані не на розбудову економіки, роботу з міжнародними партнерами, підняття зарплат і пенсій, зменшення тарифів, а на боротьбу з власною армією, волонтерами і ветеранами, боротьбу за те, щоб якнайшвидше зачистити тих, хто захищає державу... Тому і боїтеся правди!", - написала Федина.

Вона зазначила, що правду неможливо приховати навіть за ґратами "(як це ви робите з Яна Дугарь, Ріфмастером, Юлею Кузьменко, Романом Ковальовим...)"

"Ви побоялися зустрітися і поговорити очі-в-очі, але не боїтеся підло здавати позиції українських військових, закриваючи очі на шквальні обстріли і загибель захисників саме у місцях, де вже було здійснено відведення військ... Ці всі жертви на вашій совісті", - наголосила депутат.

Вона підкреслила, що переслідування її і ветерана АТО Марусі Звіробій є спробою залякування.

"Але це ваш страх - це ви боїтеся нас. Бо в нас страху нема... Є дикий біль за державу, яку ви турботемпами знищуєте! Але ще одне: мій бій за тих, хто дарував нам шанс на життя, тому, скажу: руки геть від Марусі Звіробій. Вона народна героїня, волонтерка, а не політик - вона захисниця і та, яка нині допомагає іншим захисникам, які борються з ворогами України, з окупантами, що хочуть знищити нашу державу", - написала депутат.

Вона нагадала Зеленському, що той як президент не має права зачіпати волонтерів і ветеранів, тому що це означає діяти проти власної держави і проти самого себе.

"Пане Зеленський, розбирайтесь зі мною, - я політик і опозиціонер, і політично ми в одній ваговій категорії. Але не опускайтесь до вручення підозри народній героїні, волонтерці Марусі Звіробій! З нею ви мали б право на рівних говорити лише тоді, якби ці роки ви зі зброєю в руках захищали Україну", - підкреслила Федина.

Нагадаємо, Федину викликали до ДБР для вручення підозри про "погрози" Зеленському.

У зв'язку з цим фракція "Європейської Солідарності" звернулася до депутатів і чинної влади з трибуни Ради.

Нагадаємо, у ДБР викликали на допити волонтерку, ветерана АТО Марусю Звіробій. Її питали, зокрема, про Софію Федину та ролик, який Федина і Звіробій записали після візиту Зеленського у Золоте.

Звіробій заявила також про можливі допити і обшук у Федини.
Tags: ЗЕорда, Зеленский, Федина, женщины, запугивание, звернення, капитуляция, обращение
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments