Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"ЄС" вимагає від Рахункової палати перевірити витрати з бюджету на поїздку Зеленського в Оман

Впевнений, що вимоги до Зеленського треба розширити: 1. Він повинен відзвітувати, де був добу на літаку олігархів, 2. Якщо мав зустрічі з ворогами з країни-агресора, то ЗЕ повинен обнародувати записи перемовин, якщо слуга цього не зробить, відповідні відомства зобов’язані відкрити кримінальні справи за статтею "держзрада".

1

Фракція "Європейська Солідарність" направила звернення до Голови Рахункової палати з вимогою провести перевірку витрат державних коштів в період проведення таємного відпочинку Зеленського в Омані, повідомляє прес-служба партії.

З першого дня скандалу навколо відпочинку Зеленського з родиною в Омані, Офіс президента намагається замаскувати подорож під "робочий візит за власний рахунок", – йдеться у зверненні. Однак навіть палким прихильникам президента Зеленського важко повірити, що він за власний кошт взяв у подорож свою держохорону, службовців спецзв’язку і захисту інформації, відповідальних за держпротокол, харчування, зв’язки з громадськістю та інших працівників. Очевидно, більшість із супроводу президента потрапили в Оман за кошти платників податків.

Останні соціологічні опитування довели, що українці не вірять у версію з "робочою" поїздкою до Оману. Тому суспільство справедливо прагне знати, скільки "слуга народу" прогуляв на елітному відпочинку в одному з найдорожчих готелів Оману.Аби унеможливити зловживання владою з боку президента, необхідно застосовувати функцію парламентського контролю – єдиний механізм для протидії суперечливій інформації про деталі президентської подорожі. Завдяки залученню Рахункової палати, "Європейська Солідарність" розраховує встановити істинну ціну відпустки Зеленського в Омані та зможе вивести на чисту воду усі корупційні ризики саме цієї поїздки.Офіційне звернення до Голови Рахункової палати України підписали шість депутатів фракції "Європейська Солідарність". Зважаючи на значний суспільний інтерес, фракція очікує на невідкладну перевірку витрат державного бюджету, згідно з вимогами чинного законодавства.

Нагадаємо, депутат від "ЄС" Олексій Гончаренко звернувся до НАЗК щодо корупційного правопорушення Зеленським через незадекларований відпочинок в Омані.

Також "Європейська Солідарність" вимагає від офісу президента дати нарешті пояснення щодо організації та фінансування поїздки Зеленського в Оман.

1
Tags: Європейська Солідарність, Зеленский, Оман, Счетная палата, бюджет, вимоги, казнокрадство, отдых, офіс зеленського, поездки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment