Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Коли очікуєш зарплатню в 4 т баксів, а в тебе віднімають надбавку за престижність праці :-)

П’ять копійок: Даремно у Гончарука розкидаються государевими грошима. Уряду слід задуматися над варіантом відрахування надбавок за престижність праці у вчителів за всі попередні роки. З однією умовою: відраховувати гроші згідно з пропорцією - скільки процентів в цьому чи іншому учбовому закладі голосувало за так званих слуг. Вважаю такий підхід цілком справедливим.

3

Уряд «слуг» вирішив не фінансувати надбавку за престижність праці вчителям

Уряд Гончарука, сформований за поданням Зеленського, вирішив не фінансувати педагогам надбавку за престижність праці. Про це власкору «ВолиньUA» стало відомо від освітян області.

Так, Кабмін виділив мізерні суми для фінансування надбавки за престижність праці вчителів. Якщо раніше педагоги отримували до 30% такої надбавки до заробітної плати, то тепер у середньому лише 5%. Між тим ОТГ та інші органи місцевого самоврядування не мають фінансової бази, щоб фінансувати те, що має фінансувати уряд. Це привело до нівелювання обіцяного росту зарплати. В результаті зарплата вчителів виросла в середньому на 100 - 180 гривень.

Відзначимо, що більшість вчителів підтримували на виборах коміка Зеленського, а під час виборів до Верховної Ради масово проголосували за нікому не відому штучну партію, яку назвали, як серіал "Слуга народу". В окремих луцьких педагогічних колективах рівень підтримки Зеленського і його партії сягав 70 - 80%.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський під час президентської виборчої кампанії обіцяв вчителям зарплату у 4000 доларів.
Tags: Гончарук, Кабмин, зарплаты, невыполнение обещанного, покращення, узеленского, учителя
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments