Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський в Давосі фактично пообіцяв інвесторам, що в Україні на них чекає корупція

Ну, а що ще може сказати клоун без освіти (тобто, з купленим дипломом юриста)? Ляп на ляпі, конфуз на конфузі. Люди, приберіть цю зелену ганьбу з політичної сцени!Фактично Зеленський в Давосі пообіцяв потенційним інвесторам корупцію в Україні.

Про це в ефірі "Прямого" сказала депутат України VIII скликання Тетяна Чорновол, коментуючи заяву Зеленського про "інвестиційну няню".

"Дивіться, згадав він "бізнес-няню", яка буде даватись якимось потужним інвесторам. Але, якщо він вже говорить про якісь окремі умови, коли навпаки інвестори хочуть єдиного закону для всіх, він говорить вже про якісь окремі умови, про якусь "бізнес-няню". Так давайте почнемо, спочатку інвестору особисту "бізнес-няню", потім проблеми з судами в Україні? А інвестор буде казати: а давайте мені особистого суддю? А далі? Особистого податківця. І пішли далі. Так до чого ми дійдемо?.. Так, "інститут смотрящих". Тепер хто будуть цими "смотрящими"? Вони дадуть окреме фінансування всім 255 "слугам народу" у Верховній Раді? Насправді це мова йшла про корупцію, по великому рахунку. Як може президент виголошувати такі речі? Тим паче, що вони, правда, мають місце в нашій країні, що є найстрашнішим", - зауважила Чорновол.


Tags: Давос, Зеленский, Чорновіл, конфузы, коррупция, ляпы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments