Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський збрехав ізраїльським ЗМІ про ситуацію на фронті

В інтерв’ю ізраїльському виданню Зеленський збрехав про ситуацію на фронті, – журналістка Ольга Лень

Володимир Зеленський говорить про зниження кількості обстрілів на Донбасі в інтерв’ю ізраїльській газеті. А голова МЗС Вадим Пристайко звертається до ОБСЄ та готує заяви до Норманської четвірки щодо збільшення обстрілів на Донбасі з боку контрольованих РФ збройних формувань. І це в один день. Що за…?
10 загиблих і кілька десятків поранених українських військових лише за перші 20 днів нового року. Фантазії на РФ щодо можливості внесення в російську конституцію приєднання українських областей. Про яке “пропонується вжити заходів для зменшення ймовірності ескалації конфлікту з РФ та напруги у двосторонніх відносинах” ви пишете у проєкті Стратегії національної безпеки України?
Золоте-4 обстрілюють так, що не можуть поремонтувати електропостачання. Із боку РФ задіюють важкі калібри. Та ви ж говорили, що це розведення було якраз для того, щоб там не обстрілювали мирних людей! І чого добилися? Тільки того, що в “сіру зону” не можуть “швидкі” проїхати й ремонтні бригади не здатні працювати. А безпеки для людей немає, бо відведенням українських військових безпеки досягнути неможливо. І який зробила висновок “зелена” влада? Оголосила ще одну ділянку для розведення сил.
Всюди плодять такий цинізм і брехню. Заради чого? Можливість продати кілька серіалів і фільмів на телеканали РФ хіба вартує цих жертв?

https://proholovne.com.ua/v-interv-iu-izrailskomu-vydanniu-zelenskyi-zbrekhav-pro-sytuatsiiu-na-fronti-zhurnalistka/?fbclid=IwAR2W0wK42gTSPjDHE-nTEspPdlriiMwLLm6h9jgecLgRGfyY_3XUibkQAn4
Tags: Донбас, Зеленский, ООС, брехня, вруны, русская агрессия в Украине, фронт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments