Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

З Днем Соборності, українці!

В Україні відзначають День Соборності

Переглянув кілька старих постів з Днем Соборності і знаєте, що виявив? В далекому 2012 році цей День не змогли проігнорувати навіть регіонали і Янукович! Ось цитата з того посту "Власть примазывается к Дню Соборности!" (https://oleg-leusenko.livejournal.com/582029.html) та мої слова: "Янукович и бело-голубая власть утвердили план мероприятий в духе брежневского застоя.. Янукович примет участие в торжественном собрании по случаю Дня Соборности и Свободы.. Торжества ..будут транслироваться в прямом эфире.. Партайгеноссе официозом не ограничились, и решили.. форсануть перед публикой верноподданнической массовкой..".

Всі ми вважали януковичів проросійською бандою. Але, як виявилося, зелена цвіль в служінні Кремлю переплюнула регіоналів!
Пост "В День Соборности Зеленский на своей этнической родине будет унижаться сам и унижать Украину" (https://oleg-leusenko.livejournal.com/12477543.html) я написав два дні тому: "Все логично: еврейский форум в еврейском государстве для еврея намного важней, чем День Соборности украинцев в какой-то там Украине".
Так, воно записало до цього Дня відеоролик, але Україні сьогодні потрібна Перемога і реальні справи, а не шоу і спецефекти.

З Днем Соборності, українці! Наснаги вам і Перемоги! А решті мікроросів бажаю порозумнішати, бодай, спромогтися стати громадянами, а не бути зеленими вівцями та виправити свою помилку на виборах-2019. Ви не нас зробили, ви зробили свою державу залежною від московського ворога, ви зробили самі себе, як лохи, разом з ворогами України.

Сьогодні українці єднаються у спротиві капітуляції Зеленського заради виживання нації та країни. Перемога за нами, зелена плеснява зійде, як роса на сонці. Будьмо! І Слава Україні!


Tags: День Соборності, ЗЕорда, заметки О. Леусенко, поздравления, праздники, режим Януковича, свято, сравнение
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments