Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Когда зеленские поняли, что экономике жопа, "слуги" решили задушить свободу словаЗаконом про дезінформацію влада відволікає увагу суспільства від дійсно важливих речей

Замість обговорення дійсно важливих для укріплення суб'єктності України речей доводиться говорити про фейкові законопроєкти, яким є проєкт закон про запобігання дезінформації.Про це в ефірі "Прямого" сказала народний депутат VIII скликання Ганна Гопко.

"Це відтягування уваги суспільства від реально важливих речей. Питання економіки і зростання добробуту – чому ми про це не говоримо? Давос. Я б зараз хотіла більше говорити про те, з якими меседжами мала б їхати Україна в Давос як суб’єкт, як держава, яка має свої інновації в ІТ, коли світ говорить про глобальні зміни клімату, про вплив технологій. А ми обговорюємо те, що нас з вами заганяють у "1984" Оруела , намагаючись ухвалити якийсь черговий закон про цензуру. Це якраз і є відволікання уваги суспільства. Щоб повністю погрузли в якихось речах, які насправді до майбутнього України, до нашого укріплення суб’єктності взагалі не мають значення і наближають нас до держави-агресора", - сказала Гопко.

Вона також зазначила, що замість обговорення дійсно важливих для України тем доводиться говорити про фейкові законопроєкти, які нова влада ухвалює в "турборежимі".

"Мене дивує, Міністерство культури. У нас є дуже багато питань: як Україна інструментами "м’якої сили" укріплює наші позиції і отримує більше зброї, підтримки? Натомість ми постійно обговорюємо фейкові законопроєкти, які ухвалюються в "турборежимі". Хотілося б вірити, що це просто законопроєкт для відволікання уваги, а не для того, щоб, як колись "диктаторські закони" 16 січня 2014 року цементували відсутність можливості вільно говорити", - підкреслила політик.

Гопко наголосила, що якщо люди не отримуватимуть правдивої інформації, то ми матимемо "голобородьків" на місцевих виборах.

"Зеленський має казати правду, що він став президентом завдяки фейковому серіалу, який крутився на телеканалі олігарха, який його підтримував. У нас є медіа, які прямо служать Путіну, і є медіа олігархів – Пінчук, Ахметов, Коломойський, Фірташ. Іще є декілька каналів, які мають інші інтереси, що співпадають з державними. Але чесних і незалежних медіа фактично немає", - підсумувала екснардеп.Депутат "Європейської Солідарності" Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.

Диктаторський законопроєкт про дезінформацію: як влада планує взяти під контроль усі українські ЗМІ.

Норми законопроєкту про дезінформацію переплюнули навіть путінську Росію - Сюмар.

"Правильні" ЗМІ, мільйонні штрафи, до 7 років в'язниці: Бородянський представив закон про дезінформацію.

Законопроєкт про дезінформацію можуть використати проти опозиційних ЗМІЗакон про дезінформацію – це вже початок контрреволюції


Tags: ЗЕорда, СМИ, законопроекты, масс-медиа, препятствование журналистам, свобода слова, цензура
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment