Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

НАЗК відмовилось перевіряти Баканова через подарунки на ювілеї Суркіса і Медведчука

У НАЗК не побачили "об’єктивних і достовірних відомостей" у розслідуванні журналістів.У Національному агентстві з питань запобігання корупції не знайшли підстав для перевірки можливого порушення Іваном Бакановим антикорупційного законодавства на ювілеї народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" та соратника Віктора Медведчука Григорія Суркіса – бо не побачили "об’єктивних і достовірних відомостей", повідомляє "Радіо Свобода".

У НАЗК не побачили "об’єктивних і достовірних відомостей" у розслідуванні журналістів "Схем", які оприлюднили інформацію про те, що на святкуванні свого ювілею Суркіс дарував гостям, серед яких був глава СБУ, фоторамки за 15 тисяч гривень.

"Викладена в повідомленні інформація стосовно можливого порушення вимог щодо одержання подарунків ґрунтується на матеріалах журналістського розслідування програми "Схеми: корупція в деталях", які в свою чергу не містять об’єктивних та достовірних відомостей щодо факту отримання подарунку головою Служби безпеки України Бакановим І.Г.", - зазначили в НАЗК.

Також в НАЗК додали, що інформація про вартість подарунку є "припущенням журналістів" і не містить посилань на джерела її отримання.
Tags: Баканов, Медведчук, НАЗК, Суркисы, журналистские расследования, кроты Лубянки, отказ, подарки, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment