Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кінець епохи бідності: Як Зеленський шикарно відпочив в Омані

Зеленський під час таємної поїздки до Оману жив у одном із найдорожчих готелів країни, у президентському "люксі", який коштує понад 100 тис. гривень за добу.Про це та інше розповіла Даша Счастлива у своєму розслідуванні "Оманські канікули Зеленського".

"Al Bustan Palace - один з найдорожчих готелів в Омані – належить державі і є офіційною елітною резиденцією для візитів. Звичайно, всі в готелі знають про візит Зеленського. Сьомий і восьмий поверхи - це султанський та президентський апартаменти", - розповіла вона.

Счастлива нагадала, що про поїздку до Оману публічно не повідомили. "коли всі дізналися, Юлія Мендель написала, що це поїздка Зеленського за власні кошти, але офіційна, і він туди полетів рейсовим літаком. Офіційні поїздки оплачуються державою і на них не летять рейсовими літаками. Про це говорять всі експерти. До того ж, якби Зеленський полетів рейсовим літаком в Оман, то, напевно, його фото з’явилося б одразу в рейсовому літак. Тож, як туди добирався, на якому літаку - до сих пір невідомо", - зазначила вона.

1

Детальніше дивіться у відео:


1

Раніше співголова фракції "Європейської Солідарності" Артур Герасимов закликав очільника МЗС Пристайка надати парламенту і суспільству документи щодо офіційного візиту Зеленського в Султанат Оман.

МОВЧАННЯ ПРИСТАЙКА СВІДЧИТЬ ПРО ТЕ, ЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЇЗДИВ В ОМАН НЕЗАКОННО - ФЕДИНА

На думку громадського діяча Сергія Боголюбова, Володимиру Зеленському могло не вистачити сміливості заявити суспільству про свій відпочинок в Омані.
Tags: Зеленский, Оман, журналистские расследования, отдых, роскошь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments