Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

За Зеленського зріс рівень безробіття. Вова, де обіцяне тобою повернення заробітчан, га?

Зеленський й надалі продовжує демонструвати невиконання своїх обіцянок і погіршення показників в країні за його президентства.У грудні 2019 року в Україні було офіційно зареєстровано 338,2 тис. безробітних, що на 49,3 тис. більше (на 17%), ніж у листопаді 2019 року (288,9 тисячі). Про це Держстат повідомляє на офіційному сайті.

Кількість вакансій у грудні скоротилася до 59 тис. (на 27%, в листопаді кількість вакансій становила 80,9 тис.), а навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію становило 6 осіб (у листопаді - 4 людини).

Раніше виконавчий директор "Економічного дискусійного клубу" Олег Пендзин зазначав, що найвищий рівень безробіття в Україні серед європейських країн є результатом політики, що проводиться зеленим урядом і зеленою Верховною Радою.

"Коли ми з вами говоримо про збільшення безробіття, воно також пов'язано з ситуацією, яка є в промисловості України, на даний момент за січень-листопад минулого року обсяг виробництва української промисловості скоротився на 7%, вперше з 2015 року. В даній ситуації ми маємо розуміти, що люди, які вивільняються з активної трудової діяльності, поповнюють лави безробітних, попри все це є прекрасний спосіб зробити людей трудовими мігрантами", - пояснив Пендзин.
Tags: ЗЕорда, безработица, невыполнение обещанного, падение производства, покращення, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments