Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кремль вже ставить завдання українській владі, а Зеленський їх виконує

Зеленьський вже намагається виконувати прямі завдання Путіна.Таку думку у кулуарах парламенту висловив народний депутат фракції "Європейської Солідарності" Олег Синютка, коли відповідав на питання щодо законопроєкту про децентралізацію, поданого Зеленським.

Він розповів, що документ був поданий 13 грудня, потім відкликаний. 27 грудня закон знов було подано знов поданий, але з'ясувалося, текст закону, пояснювальна записка і порівняльна таблиця не співпадають. "Насправді тут виникає одне просте запитання: а куди так спішить президент? У кулуарах Верховної Ради багато політологів говорять про те, що це голосування пов'язане з обіцянками Росії, агресору, і зустріччю у нормандському форматі 7 квітня, до якої уже мав бути прийнятий цей закон за змінами до Конституції", - сказав Синютка.

"На жаль, Кремль вже дуже часто намагається ставити завдання для української влади. Ми пам'ятаємо, що Путін вже сказав, що він очікує змін до Конституції від України", - зауважив він.

Синютка назвав законопроєкт про децентралізацію страшним і неприйнятним для України. По-перше, тому, що він вбиває децентралізацію, по-друге - дає можливість простою більшістю голосів змінювати адміністративно-територіальний устрій країни.

Раніше народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ірина Фріз писала, що після перемовин у нормандському форматі з Путіним Зеленський ініціював проєкт закону щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації, який фактично є подарунком президенту країни-агресора.


Tags: ЗЕорда, Зеленский, Синютка, децентрализация, кремлевские технологии, кроты Лубянки, связи с Москвой
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments