Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Я не ошибся: Зеленский в Оман мотался на встречу с кремлевскими врагами Украины

Как я и предполагал в посте "Нєвіслюк Оманський (зачєм Володька взяв з собою лижи)" (https://oleg-leusenko.livejournal.com/12437902.html), Зеленский в стране из черного списка ЕС тайно встречался с кремлевскими эмиссарами. Некоторые детали плана "Буратино" невозможно обговорить по электронке или телефону, поэтому Вову высмыкнули на базар тет-а-тет. Сама встреча с бандитом, по чьей технологии Москва оккупировала Крым и Донбасс, да еще и ыв тайне от украинского народа тянет на уголовное дело по статье госизмена и предполагает начало процедуры импичмента.

ДЖЕРЕЛА У ОФІСІ ПРЕЗИДЕНТА ПІДТВЕРДИЛИ ЗУСТРІЧ ЗЕЛЕНСЬКОГО З СУРКОВИМ У ОМАНІ – СКОРОХОДЗеленський їздив у Оман з метою зустрітись з помічником Путіна В’ячеславом Сурковим.

Про це повідомила з посиланням на свої джерела в Офісі президента позафракційний народний депутат, яку вибрали в мажоритарному окрузі від «Слуги народу» Анна Скороход у ток-шоу "Ехо України" на телеканалі "Прямий".

"А взагалі, можливо, це вам не подобається, але, згідно з цією інсайдерською інформацією з Офісу президента, яку мені надавали, і я зараз не маю підстав їй не довіряти, дійсно, Зеленський зустрічався з Сурковим. І чому Оман? Тому що Сурков – під санкціями. Все. Про що говорили, до чого прийшли – мені невідомо.Це інсайдерська інформація з Офісу президента. Я не можу назвати ім’я, звичайно", - заявила Скороход.

"Якби менше брехали, то було би менше запитань. І якби нам чітко сказали, що Зеленський їде відпочивати з родиною в Оман, ніхто би взагалі до цього ніяких запитань не ставив. Тому ось у нас зараз іде дискусія – що ж він там робив… І взагалі, на мою думку, пані Мендель треба навчитися комунікувати, якщо вона прес-секретар. Це якщо можливо навчитися", - додала політик.


Tags: Зеленский, Оман, Скороход, Сурков, встречи, зрадники, кремлевские технологии, кроты Лубянки, предатели, тайны
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments