Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Канада й Німеччина жорстко розкритикували закон Зеленського про децентралізацію

Посольства Канади і Німеччини розкритикували можливі зміни до Конституції України щодо децентралізації.Про це повідомляють пресслужби посольств, передає "Прямий".

Так, у німецькому посольстві заявили, що ці зміни не зміцнюють права громад.

"Зміни в Конституції щодо децентралізації мають зміцнити права громад! Новий проєкт не відповідає цій вимозі. Якість і консенсус важливіші, ніж швидкість!" - йдеться у повідомленні.
Посольство Канади в Україні також висловило занепокоєння законопроєктом.

"Канада поділяє занепокоєння багатьох голів місцевої влади, представників громадянського суспільства та експертів стосовно законопроєкту № 2598, які обмежують демократичні процеси", - зазначили у посольстві.
Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив, що замість децентралізації чинна влада хоче запровадити в Україні централізацію, коли президент зможе впливати на будь-які рішення органів місцевого самоврядування.

Раніше політолог Андрій Смолій заявив, що внесені зміни Зеленського до Конституції України знищують органи місцевого самоврядування.

Співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко заявила, що внесені зміни Зеленського до Конституції України скасовують європейську модель децентралізації.

Раніше, що на сайті Верховної Ради з'явився текст законопроєкту №2598 "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)", внесений Зеленським.
Tags: #eclsg, ЗЕорда, Канада, Конституция, ФРГ, громади, децентрализация, законопроекты, местное самоуправление, реакция, узурпація
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment