Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Всій країні цікаво, де був добу Зеленський після падіння літака МАУ

Країні варто знати, з якою метою Зеленський відвідав Оман. Про це заявив народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко телеканалу "Прямий"."Я думаю що всю Україну цікавить де, в якій пустелі між Оманом та Іраном загубився Зеленський на добу після падіння нашого літака і не міг з відти вилетіти, коли султан Оману був присмерті, і нещодавно пішов з життя. Тобто це якийсь повний абсурд, який вони нагородили, щоб хоч якось вигородити цю відпуску на березі Індійського океану, він стверджує, що візит офіційний, добре, чи є запрошення, яка програма, за чий кошт це все відбувалось, яким чином здійснювалось інформування президента? Я думаю, що всій країні цікаво це дізнатися, а не тільки на фотокартку подивитися, де він там начебто з міністром Оману", - заявив Гончаренко.

Нагадаємо, Зеленський не міг зустрічатися з султаном Кабус бін Саїдом в Омані, адже султан був при смерті, бо дуже довгий час хворів на рак.

Керівник центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко заявив, що Зеленський так довго повертався з Оману, тому що можливо десь зупинявся по дорозі.

За інформацією програми журналістських розслідувань "Схеми" Зеленський повернувся з Оману майже через добу після авіакатастрофи літака МАУ в Тегерані.

Вранці 5 січня Зеленського з сім'єю помітили в Омані. Він відпочивав на узбережжі Оманської затоки поблизу столиці країни - міста Маската.

ПОМПЕО ТЕЛЕФОНУВАВ ЗЕЛЕНСЬКОМУ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ, ЩО ВІН РОБИВ В ОМАНІ.


Tags: Гончаренко, Зеленский, Оман, вопрос на засыпку
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment