Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Зеленського зробили злочин проти держави і суспільства – знищили англомовну трансляцію UATV

Цей міжнародний канал з’явився за Порошенка. Досягнення і здобутки України у всіх сферах життя – від економіки, інновацій, реформ до української культури і спорту могли бачити на всіх континентах. UATV мовив англійською, українською, російською, арабською, кримськотатарською, німецькою.. Тепер цього нема!

1

Прийшла зелена цвіль і знищила інформаційний потік про Україну, бо так званим «слугам» нема що показати світові. Ці невіслюки в турборежимі згортають Україну, замінюючи наш світ сурогатним русскіммирком.
Замість розвинутого, багатомовного міжнародного телеканалу у Зеленського підготували російськомовний розважальний телеканал – таку собі філію Кварталу-95 і жартів за московськими сценаріями для окремого нароту Дамбазу.

Мені не зрозуміло лише одне: окремий державний телеканал за гроші всіх українських платників податків для окремої маргінальної спільноти – це що? Визнання тієї спільноти розумововідсталою, якоюсь особливою, знедоленою кастою чи це лобіювання владою Зеленського федералізації в інформаційному просторі за наш рахунок? Бо завтра окремого телеканалу забажають харків’яни, одесити чи галичани.
І ще. Щось я не чув гнівних заяв від журналістських спільнот, НСЖУ, громад платників податків. Чи влаштовує їх знищення єдиного іміджевого міжнародного українського телеканалу і трансляція за кошт всіх українців мовою агресора кварталівських жартів для дамбасян?
Tags: ua|tv, ЗЕорда, антидержавна діяльність, кремлевские технологии, реванш, статті О. Леусенка, телеканалы, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments