Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Спроби Зеленського реалізувати земельну реформу у "турборежимі" несуть значну загрозу нацбезпеці

Спроби влади Зеленського протягнути земельну реформу без належного розгляду є шкідливими для держави. Подібні ґрунтовні законопроєкти мають розглядатися серйозно з урахуванням всіх суттєвих правок.Про це заявив народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Андрій Парубій в інтерв’ю 5 каналу, передає прес-служба партії.

"Як можна було розглядати земельний кодекс, не пройшовши всі правки? Як можна розглядати його без обговорення? Це закономірно викликало в залі протест народних депутатів. І зрештою вони не змогли пройти ці правки, зрештою не змогли переламати зал і переламати Верховну Раду. Турборежим – це була дуже невдала ідея, і навіть шкідлива для України. І я дуже сподіваюся, що вона залишиться в минулому", – підкреслив народний депутат.

Він наголосив на тому, що деякі закони необхідно розглядати доти, доки не буде знайдено консенсус всіх фракцій парламенту.

"Так, бувають великі й довгі закони. Я нагадаю, що Виборчий кодекс мав 4500 правок і ми розглядали проєкт закону десь два тижня. Але ми змогли його максимально збалансувати, знайти всі компроміси й всі ризики з нього забрати", – нагадав Парубій.

"Турборежим руйнує законодавче поле України. Це фішка, фокус який мав би показати людям ефективність роботи влади, а насправді призводить до неякісного творення законодавства", – зауважив політик.

Нагадаємо, що Верховна Рада може розглянути законопроєкт про ринок землі вже на першому в новому році пленарному засіданні 14 січня.
Tags: "Слуга народа", Парубій, демократура, законопроекты, земля, опасность, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments