Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Watchdogs.Розслідування викрили вплив Портнова на українську Феміду (відео)

Віртуозний ляльковод із талановитими учнями:Віртуозний ляльковод вітчизняної судової системи. Він смикає за ниточки, і служителі Феміди слухняно виконують його вказівки.

Про вплив одіозного екс-заступника Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова на українські суди говорять багато, але як саме йому це вдається - ви дізнаєтесь у новому випуску програми "Прямого" Watchdogs.Розслідування.

Перше, що кидається у вічі, коли починаєш по прізвищах з’ясовувати, де нині перебувають колишні помічники Портнова - це те, що вони явно не колишні. Роки минають, Портнов пережив злети і падіння, еміграцію і повернення, але довколо нього - переважно одні й ті самі люди. щонайменше вісім із них вивели мене ось на цю адресу.

Столичний Поділ, вулиця Волоська. За цим малопримітним офісом на київському Подолі ми стежили не один день. У маленькому дворику яблуку нема, де впасти.

Детальніше дивіться у відео:


Також дивіться: Незаконне будівництво у Протасовому яру у Києві, що розпочалося одразу після оголошення Володимира Зеленського переможцем першого туру президентських виборів, пов'язане із керівництвом Офісу президента.
Tags: watchdogs, Портнов, журналистские расследования, коррупция, офіс зеленського, подкуп, судилище, суды, судьи, судью на мыло, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments