Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"ЄС" має запити до СБУ та Зе щодо в'їзду в Україну осіб, які підтримали анексію Криму

Фракція "Європейська Солідарність" підготувала низку запитів до СБУ і президента Зеленського щодо порушення українського законодавства і дозволу на в’їзд в Україну особам, які підтримали анексію Криму, публічно називають анексований РФ півострів спірною територією і виступали на окупованій українській землі.Про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко.

"Зокрема, мова йде про актора "Сватів" Федора Добронравова (нагадаю, серіал повернувся на наші блакитні екрани після зміни влади, а тепер і "кримнаші" до нас в гості пруться). Й щодо Dr. Alban, який виклав у мережу фото з президентом і подякував йому, що той в обхід заборони допоміг в’їхати в Україну", – зазначила Геращенко.

"Закривати очі на порушення українських кордонів – це сприяти легітимізації анексії Криму. Це неприпустимо. Неможливо навіть уявити собі, щоб будь-яка країна з такою легкістю прощала неповагу до територіальної цілісності і суверенітету, закривала очі на підспівувачів окупантів. А влада ще й знаходить час на зустрічі і фото з подібними персонажами", – наголошує співголова фракції.

Вона також нагадала, що знімальну групу телеканалу Міністерства оборони Російської Федерації після запиту "Європейської Солідарності" правоохоронці видворили з території України.

"Після нашого запиту до СБУ щодо журналістів "Звєзди" на Майдані, їх таки видворили з України. Це правильно", – переконана Геращенко.

Нагадаємо, суд визнав протиправною і скасував постанову СБУ про заборону в'їзду до України російському актору Федору Добронравову.

Раніше Зеленський під час Нормандської зустрічі запросив Володимира Соловйова на Донбас. Соловйов у відповідь нагадав, що йому заборонений в’їзд до України.
Tags: Європейська Солідарність, Геращенко, Зеленский, запит, капитуляция, крымнаш, оккупация, узеленского, червоні лінії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment