Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

До ПЦУ перейшли 600 парафій РПЦвУ (Московського патріархату)

До ПЦУ вже приєдналися близько 600 парафій Московського патріархату, і в майбутньому має бути ще одна хвиля таких масових переходів.

До ПЦУ перейшли 600 парафій Московського патріархату

Про це у програмі Радіо Свобода «Суботнє інтерв’ю» заявив предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

"Ми рухаємося в напрямку утвердження ПЦУ. Упродовж цього часу ми зміцніли, до нас приєдналися з боку Московського патріархату близько 600 парафій. І я вірю, що в майбутньому також буде ще одна хвиля таких масових переходів. Але потрібен час. Ми хочемо, щоб і надалі це було мирно, спокійно і добровільно. Ми не маємо права ще створювати всередині країни релігійний фронт, нам не потрібні протистояння", - сказав Епіфаній.

Він також додав, що впродовж минулого року відбулося дуже багато змін. В українській державі відбулося повністю перезавантаження української влади, починаючи від президента, завершуючи парламентом, урядом.

Епіфаній переконаний, що цьогоріч відбудеться визнання декількох інших помісних православних церков. "Ми маємо визнання з боку Елладської православної церкви, маємо визнання з боку Олександрійського патріархату, який є другим за честю після Вселенського патріарха в диптиху. Ці церкви відіграють важливу роль загалом у православному світі. І ми побачимо, що в наступному (розмова записувалась в останні дні грудня – ред.) році буде визнання також декількох інших помісних православних церков. Це вже незворотній процес", - зауважив Епіфаній.
Tags: ПЦУ, Предстотель ПЦУ Епіфаній, Українська церква, автокефалия, геть попів МП, громади, парафии, перехід з мп в ПЦУ, религия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments