Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Києві 9 січня справлять панахиду за усіма бійцями, загиблими минулого року

Для українців Є різниця, на відміну від зеленого манкуртаНа панахиду за воїнами, які загинули в боях за незалежність України, та на молитву за перемогу українського війська над Московією запрошує Український інститут національної пам’яті.

Про це УІНП повідомляє у Facebook.

“У 2019 році 110 бійців нашого війська загинули у боях російсько-української війни. З них - 107 чоловіків і три жінки… 9 січня о 19:00 у храмі Іоанна Богослова (Михайлівський Золотоверхий монастир) відбудеться загальна молитва за всіма загиблими військовослужбовцями у грудні минулого року та протягом усього 2019-го”, - ідеться в дописі.

Як зазначається, молитву очолить протоієрей ПЦУ Павло Мельник.По богослужінні громадськість і ветерани традиційно запалять лампадки біля Стіни пам’яті загиблих за Україну на Михайлівській площі.

Ініціаторами панахиди по воїнах, які загинули в боях за незалежність України, та молитви за перемогу, є співробітники УІНП Роман Кулик та Павло Подобєд.Організаторами виступили Український інститут національної пам'яті, Мінветеранів, Академічний храм святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, Книга пам'яті полеглих за Україну.
Tags: Інститут національної пам’яті, ПЦУ, анонси, молитви, панахида, русско-украинская война, українське військо, утрата
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment