Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вітати нема з чим, але побажання маю

Новий рік не зовсім свято. Це епікриз чергового року, який наближає нас до Творця. Для мене рік змінюється на Різдво. Але так встановила цивілізаційна система, що саме в цей день ми підбиваємо підсумки минулого року і будуємо «планів громадьо» на рік наступний.

6

Для України цей рік став тріумфальним та провальним одночасно. Тріумф асоціюється з керівництвом Порошенка, поразка – з Зеленським.
Головна подія тисячоліття – це надання Томосу нашій церкві. Особисто я чекав відокремлення від України московського сатанинського патріархату ще з часів совка.
Доброю роботою Києва стало підписання ЗВТ з Ізраїлем.
Ми перемогли Газпром на мільярди доларів, вдало будували армію, порадувала нас футбольна Національна збірна. Наші паралімпійці на Чемпіонаті світу-2019 посіли 1-е місце з 42 медалями.
Україна завершила будівництва своєї частини дунайської поромної переправи.
1 квітня утратив чинність Договір про дружбу і партнерство між Україною і РФ, що безсумнівно дуже добре.
Почав діяти Вищий антикорупційний суд.
Минула Верховна Рада України прийняла Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який відразу підписали спікер Парубій та президент Порошенко.

В подальшому були лише поразки, завдяки кремлівській спецоперації «Буратіно»: капітуляція на фронті, реваншизм дійових осіб режиму Януковича та регіоналів, олігархату, наступ на свободу слова, здача інтересів країни на поталу агресору Москві. Україна зійшла зі сцени світового гравця і зайняла місце хлопчика для биття. В ПАРЄ повернулись російські окупанти, але зникла Україна. В економіку повернулись старі корупційні схеми. Знищені томи справ Майдану, вбивці Небесної сотні та терористи на свободі. Спотворена сутність ДБР, НАБУ, СБУ, ГПУ, МВС. Атовці, волонтери, майданівці переслідуються за сфабрикованими справами.
Далі продовжувати нема сенсу і соромно.
Соромно за співвітчизників, які виявились совковими істотами, мозок яких був не здатен відрізнити московського малороса від президента-патріота – світового лідера, партію пустушку від європейської потужної сили, популізм від справжніх справ, чорне (зелене) від білого.

Отож.. Вітаю свідомих українців і друзів України з різних куточків земної кулі з Новим роком! Решті населення бажаю розуму, а всім нам терпіння і Перемоги над зеленю чумою і московською ордою! Наша боротьба триває!

Нагадую: гунявого блазня я слухати не буду, увімкну 5-й канал о 23:55, де націю привітає справжній Гетьман. Будьмо!

5
Tags: Новий рік, заметки О. Леусенко, итоги, пожелания, поздравления, праздники, реванш, свято
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments