Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Непокаране зло породжує ще більше зло, - батько Героя Небесної Сотні про звільнення беркутні

Відсьогодні Зеленський остаточно перетнув червоні лінії, які йому визначило українське суспільство.

Чинна влада робить все для того, щоб розвалити справу розстрілу Героїв Небесної Сотні та перекрутити події Революції Гідності.Про це в ефірі "Прямого" заявив батько Героя Небесної Сотні Роман Гурика Ігор Гурик.

"Якщо наша держава відпускає людей, і є доведеним, що саме ці люди причетні до вбивств на Майдані, то про правову державу Україна можна, на мою думку, взагалі забути. Якщо такі речі відбуваються, то не знаю, що завтра нашу країну взагалі може чекати і як взагалі будуть відбуватися події. Будь-хто може вийти будь-де і когось вбити – і він буде просто за це відпущений. Це просто взагалі не вкладається і слів немає", - заявив Гурик.

За його словами, "взагалі, ця ситуація показує те, що ця влада, яка зараз є, робить все для того, щоб розвалити цю всю справу і перекрутити всі ці події".

"Але я вам скажу одне. Рідні і кожен з нас знає, за що йшли. І більшість українців розуміють, що Небесна сотня йшла боротися за те, щоб якраз наша держава була правовою, щоб кожна людина себе почувала рівною з іншими, незалежно від статків, від віку чи від якихось посад, які займає. І це цивілізована держава, це якраз те майбутнє, за яке вони пішли боротися. А те, що зараз у нас відбувається – це просто мрак якийсь. І мені дуже шкода, і навіть тяжко уявити, що нас може чекати, якщо вже зараз таке відбувається в нашій країні", - наголосив Гурик.

Також він додав, що "зараз треба робити все, що тільки можливо, звертатися в будь-які інстанції, в будь-які суди, тому що непокаране зло породжує ще більше зло. І все одно, незважаючи на те, що відбувається, все одно треба добиватися справедливості. І якщо ми це зробимо, то це докаже всім іншим, що правду можна вибороти".Нагадаємо, Київський апеляційний суд задовольнив апеляційні скарги колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут", обвинувачених у справі про розстріл Майдану в лютому 2014 року.

Раніше родини героїв Небесної сотні звернулись до Зеленського з проханням не віддавати Росії екс-беркутівців.
Tags: ЗЕорда, Небесна Сотня, беркутня, дело Майдана, зло, зрадники, обмен, червоні лінії
Subscribe

 • Кацапські вурдалаки

  Коли на вершині влади сидить ця сімейка совєцьких вурдалаків, я уявляю мільйоні виборців, в порожнині черепних коробок яких - хробаки замість…

 • Внутрішня окупація

  Цензура у Віслюка перевершила цензуру Януковоща! Проковтнемо це – завтра ЗЕбанда почне судити нас за твіти та вподобайки. ** Російські…

 • Хто виноситиме Зеленського з Банкової?

  Свої же його і винесуть після передозу ** Гунявий ублюдок вже поставив під сумнів Східне партнерство. Це другий куплет кремлівської частушки після…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments