Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Слуги народу" свідомо зацементували депутатську недоторканність у законі

Закріпити депутатську недоторканність у законі під виглядум її скасування було свідомим рішенням президентскої партії "Слуга народу". Про це заявила депутат фракції "Голос" Інна Совсун в ефірі "Прямого".Вона нагадала, що депутати монобільшості останнім часом вдаються до переголосувань деяких законопроєктів. "У нас вже декілька таких законів були, коли ми де-факто виправляли помилки турборежиму вересня-жовтня місяця", - сказала Совсун.

Але це навряд чи повториться з законом про недоторканність. "Тому що це насправді не помилкове рішення, а це свідоме рішення з боку партії "Слуга народу" – саме в такому вигляді зацементувати недоторканність. Начебто під виглядом зняття недоторканності, ми розуміємо, що йдеться про цементування недоторканності. І це, на жаль, не було помилковим рішенням. Це точно було свідомо зроблено", - підкреслила Совсун.

Раніше ветеран АТО Олександр Погребиський зазначав, що депутатська недоторканність в Україні нікуди не зникла, в новому законі прибрали лише один з політичних та об'єктивних запобіжників, який би міг працювати.

Нагадаємо, у 2017 році президент України Петро Порошенко у щорічному посланні до Верховної Ради закликав парламентарів скасувати депутатську недоторканість до 2020 року.
Tags: "Слуга народа", аферы, депутаты, законодательство, мошенники, неприкосновенность, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments