Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Карпатах через місяць збудують містечко "гуцульських гобітів"

В Івано-Франківській області, на гірській галявині, взялися за створення екологічного казкового містечка з фільму "Володар перснів".

У Карпатах збудують містечко

Про це повідомив волонтер Андрій Боєчко на своїй сторінці у Facebook.

"Через місяць на карті України, в Карпатах, з’явиться нове незвичайне поселення! Ми назвемо його Hobbithills або Hobbitvill. На гірській галявині ми побудуємо казкове містечко, яке ви бачили в фільмі "Володар перснів"! Але це буде не бутафорське кіношне поселення, а справжнє, реальне, екологічне, сучасне, енергозберігаюче, казкове містечко. Там будуть стояти будиночки "гуцульських гобітів", пастися овечки і корівки, в потоці плескатиметься струмкова королівська форель, а в вуликах карпатські бджоли чаклуватимуть над чудодійним гірським медом... Саме зараз, коли я пишу цей допис, на одній з полонин почалися роботи. Трактори планують дорогу і територію", - повідомив Боєчко.

1
2
3

За його інформацією, таке поселення стане можливим завдяки програмі розвитку Карпат, яку уряд анонсував кілька місяців тому. Поки із запланованих 25-30 будиночків почали споруджувати лише 7. Урочисте відкриття казкового містечка заплановано на травень 2020 року.

"Нам не потрібні інвестори з грошима, нам потрібні однодумці, які здатні внести в проєкт свіжі і нестандартні інновації”, - зазначив Боєчко.


Tags: Карпати, Прикарпаття, зеленый туризм, парки, развлечения, сказки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment