Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Обшуки на "Думская TV" є прямим політичним тиском на незалежний телеканал

Партія "Європейська солідарність" вважає обшуки на одеському телеканалі "Думська ТБ" прямим політичним тиском на приватний і незалежний телеканал.

НАБУ проводит обыски на телеканале Думская TV 01

Про це з трибуни парламенту заявив народний депутат фракції "Європейської солідарності" Володимир Ар`єв, трансляцію вів "Прямий".

"Партія "Європейська солідарність" вважає обшуки на одеському телеканалі "Думська ТБ" прямим політичним тиском на незалежний телеканал. Національне антикорупційне бюро, яке покликане боротися з корупцією в органах влади, займається тиском на ЗМІ, не допускає на роботу журналістів, чинить їм перешкоду в їхній професійній діяльності, вилучає сервери і техніку приватного телеканалу. Це сталося після того, як "Думська ТБ" активно висвітлював тему визнання директора НАБУ Артема Ситника таким, що є винним у корупційному правопорушенні", - сказав депутат.

Ар'єв також наголосив, що влада має поважати демократичні цінності українських ЗМІ і не перешкоджати журналістській діяльності.

"Ми вбачаємо в цьому пряму помсту за незалежну редакційну політику і критичні матеріали журналістів "Думської ТБ". Ми вважаємо, що це є перешкоджанням журналістській діяльності та політичний тиск з бажанням позбутися незалежних або критичних до владних структур ЗМІ в Україні. Вимагаємо від ДБР, якщо воно ще здатне діяти, та інших правоохоронних органів порушити справу щодо незаконних дій НАБУ. Ми також вимагаємо від влади негайно припинити практику знищення свободи слова в Україні. Влада має поважати демократичні цінності українських журналістів, що б вони не писали й не говорили в рамках безпеки і законів України, та навчитися адекватно сприймати критику. Ми, разом з українським суспільством, не допустимо впровадження репресивних інструментів російського штибу проти незалежних ЗМІ в Україні", - підкреслив депутат.

Ар'єв закликав європейські структури звернути увагу на обшуки в "Думській ТБ".

"Хочу звернутися до представника ОБСЄ в Україні із захисту свободи слова Арлема Дезіра, до відповідних структур Ради Європи, які стежать за дотриманням свободи слова в країнах, які підписали відповідну конвенцію негайно звернути увагу це увагу і відреагувати. А нам, депутатам, треба визначитися, чи йдемо ми ленінським репресивним шляхом, або шляхом європейської справедливості", - резюмував політик.

Раніше повідомлялося, що комітет Верховної Ради з питань свободи слова готує звернення до ДБР.

Нагадаємо, співробітники Національного антикорупційного бюро України розпрочали обшуки на одеському телеканалі "Думская TV".


Tags: Європейська Солідарність, Ар'єв, ЗЕорда, НАБУ, Одеса, давление, маски-шоу, обыски, телеканалы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments