Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Лапін: Через демонізацію опозиції Зеленський лишиться сам на сам з ворогом

Та невже ж, Ігорю Олександровичу? Вся справа в тому, що Зеленський і є самим головним ворогом українства. Можу це довести будь-кому на трьох пальцях.Президент Зеленський продовжує здійснювати демонізацію опозиційної влади, не усвідомлюючи, що він залишиться сам на сам з ворогом. Про це в ефірі "Прямого" народний депутат VIII скликання Ігор Лапін заявив ведучому Матвію Ганапольському.

" Ми будемо бачити дійсно політичну кризу. Виходи? Я не можу підказувати президенту, бо йому наплювати на наші підказки і поради. Але на сьогоднішній день він що може зробити? Об’єднавшись з тією опозицією, яка є в парламенті… Зрозуміло, що зі "Слуги народу" відваляться всі "сєпари", які є в тій компанії. І в цьому контексті можна протистояти Путіну. Все остальне літати не буде.

Намагаючись демонізувати опозицію, намагаючись демонізувати попередню владу, він лише сам себе заганяє в той шпагат, що він залишиться сам-на-сам проти великих монстрів міжнародної політики, які впливають на медіа-ресурси України і, давайте не забувати, за кордоном. Тому що пропагандистська машина наша за кордоном взагалі не вспливає, не літає. А у Путіна є дуже хороші варіації на цю тому.

Тому я можу сказати лише одне. Або Зеленський робить ставку на Україну і стає "бандерівцем", у протистоянні російській агресії стає лідером нації, або його жде крах. Тому що його спочатку знищать медійно, його знищать політично. Монолітність фракції? У питанні "за НАТО" чи "проти НАТО" ми побачимо, що ніякої там монобільшості немає, і вона просто розвалиться", - заявив Лапін.

Нагадаємо, Андрій Смолій політичний експерт, юрист-міжнародник українська влада замість того, щоб боротися з тими хто намагається окупувати нашу країну, здійснює репресії проти опозиції.


Tags: ЗЕорда, Зеленский, Лапін, враги, оппозиция
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments