Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Влада хоче знищити авторитет військових: Звіробій закликала Зеленського зустрітись віч-на-віч

Чи погодиться на зустріч із сміливою жінкою-воїном трусливий презЕдент? Чекаємо.

Звинувачуючи військовослужбовців і волонтерів у тяжких злочинах чинна влада хоче створити у суспільстві відповідний стереотип, аби підірвати довіру народу до людей, які протистояли російській агресії та виступають за збереження національних інтересів України.Про це журналістам "Прямого" заявила ветеран АТО, волонтерка Маруся Звіробій.

"Дестабілізація в Україні чомусь не відбулась у 2016 році, коли вбили Шеремета. Але зараз вона вочевидь відбувається, для того щоб пересварити людей, які воювали, знищити їх авторитет. Адже більшості людей буде досить тієї картинки, яку показали на брифінгу. аби завтра сприймати ветеранів як людей небезпечних. Ми витягнемо з тюрми Марченка, дівчат (Яну Дугар, Юлію Кузьменко - ред.), але відповідний стереотип. у головах населення залишиться. Це робиться для того, щоб коли будуть прийматися антинаціональні інтереси, люди не прислухалися до войовничої меншості, яка стане на їх захист", - зазначила ветеран АТО.

Детальніше дивіться у відео:


Це питання національної безпеки: Маруся Звіробій закликала президента Зеленського зустрітися з нею. Про це вона написала у своєму Telegram-каналі.

"Я хочу зустрітись з Зеленським. Один на один! Можна з прослушкою і відеонаглядом. Але віч на віч. Без сторонньої гопоти! В нього має бути хоч один шанс почути голос "войовничої меншості"!

Це питання національної безпеки! Щоб він потім, коли його оточення втопить всіх у крові, не казав, що чогось не знав.

Володя, я думаю ти не будеш проти. Просто поясню по пунктах чого хочуть ті що постійно гудять в тебе під офісом! А ти далі, знаючи те все, приймай рішення, які схочеш, але ми принаймні будемо знати, що ти в курсі, що в тебе під вікнами відбувається. Зустріч не відтягуй поки далеко не зайшло. Якщо погодишся, то лише за це потисну руку", - написала вона.


Tags: ЗЕорда, ЗСУ, Звіробій, Зеленский, военные, волонтеры, встречи, вызов, національна безпека, українське військо, черный пиар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments