Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На шоу узеленського по справі Шеремета прозвучала відверта брехня щодо Антоненка, Дугарь та інш.

Владі потрібно було шоу зі спаплюженими волонтерами і військовимиЗамість справжнього пошуку винних у вбивстві білоруського журналіста Павла Шеремета, влада влаштувала шоу, в якому були дискредитовані волонтери, сержантський склад Збройних сил, бойовий медик і добровольці.

Про це в коментарі "Прямому" розповіла народний депутат VIII скликання Оксана Корчинська.

"Народного депутата Яну Зінкевич не пускають до Яни Дугарь. Пояснень з цього приводу не дають. Спочатку сказали, що вона наче б то є. Потім сказали, що вона не затримана. На Facebook-сторінках Дмитра Корчинського і Яни Зінкевич ми розмістили підтверджені довідки з виписками з АТО. Мене обурює поведінка міністра Авакова. Чи їм важко було перевірити ці документи? Можна було б зробити запит на 25-ту бригаду, а бо на 66-й мобільний госпіталь. Усі документи є у вільному доступі. Але, Авакову потрібно було шоу, у якому були б спаплюжені волонтери, сержантський склад Збройних сил, бойовий медик, добровольці", - сказала Корчинська.

Народний депутат "Європейської Солідарності", ветеранка Яна Зінкевич повідомила, що Яна Дугарь на момент скоєння злочину перебувала в зоні АТО:

Яна Дугарь не могла знаходитись у Києві під час вбивства Шеремета: вона з 3 червня 2016 року по 26 вересня 2016 року перебувала на території закритої військової частини, де в тому числі проживають військові медики.Про це в коментарі "Прямому" заявила народний депутат Верховної Ради VIII скликання Оксана Корчинська.

"Яну Дугарь я знаю безпосередньо з 3 червня 2016 року, як операційну медсестру Військового мобільного госпіталю в Покровську. Нагадую, що Військовий мобільний госпіталь у Покровську - це закрита частина. І в мене є документи адвокатів, що Яна Дугарь з 3 червня 2016 року по 26 вересня 2016 року на території закритої військової частини, де в тому числі військові медики проживають. Вона не виходила, не виїжджала", - сказала Корчинська.

Корчинська наголосила, що про це свідчать всі документи: виписки з штабу АТО, виписки з 66-го госпіталю.

"Яна перебувала два роки в цьому шпіталі. І тільки в листопаді 2016 року її прикомандирували до районної лікарні Авдіївки. де тривали великі бої. І Яна шість місяців була у складі лікарської медичної бригади саме військового госпіталю. Тільки завдяки їй в період січня-березня 2017 року було врятовано 289 важкопоранених", - додала Корчинська.

На брифінгу по справі вбивства Шеремета прозвучала відверта брехня щодо Антоненка та інших.

На брифінгу по справі вбивства білоруського журналіста Павла Шеремета прозвучала відверта брехня щодо військовослужбовця Андрія Антоненка та інших затриманих.

Про це в ефірі "Прямого" повідомив політичний експерт, активний учасник Революції Гідності Микола Мельник.

"Було сказано, що ось ці конкретні особи винні в убивстві Шеремета. Наприклад, щодо Антоненко було зазначено, що він був на блокаді Криму, підривав ЛЕП. Відповідно, він міг підірвати автівку журналіста. Перепрошую, а хто довів вину Антоненка? Є рішення суду, яке визнає, що ці люди щось підривали? Ні. Прозвучала відверта брехня, на яку журналісти не звернули увагу", - сказав експерт.

Раніше заступник голови Національної поліції України Євген Коваль розповів,  що слідство у справі вбивства Павла Шеремета вийшло на музиканта і військового Андрія Антоненка через схожість його одягу на одяг вбивці журналіста.

Нагадаємо, на думку народного депутат від "Європейської Солідарності" Володимира Ар’єва, обшук у Антоненка скидається на цілеспрямовані репресії проти захисників України.


Tags: Аваков, ЗЕорда, аваковцы, вистава, волонтеры, спектакль, справа Шеремета, узеленского, фальсифікації, шоу
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments