Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Московський піп РПЦвУ роками отримував зарплату як працівник Нацполіції

Настоятель храму РПЦвУ (т.з. "УПЦ МП"), який розташований на території Главку поліції Вінничини, протоєрей Сергій Гудзенко роками отримував зарплатню по лінії Нацполіції як працівник правоохоронних органів, тобто з бюджету українців - платників податків.


«Хатинка» чекиста в рясі Сергія Гудзенка у Вінниці, який й досі паразитує на українцях

Про це повідомляє видання «Україна молода» з посиланням на дані, які оприлюднила адвокат Сніжана Чубенко.

«Як стало відомо «УМ», службове розслідування НПУ вже підтвердило факт, який раніше оприлюднила адвокат Сніжана Чубенко, котра захищає інтереси громад, що вирішили перейти до ПЦУ: настоятель храму УПЦ МП, який розташований на території Главку поліції (!), протоєрей Сергій Гудзенко дійсно роками отримував зарплатню по лінії Нацполіції як працівник правоохоронних органів!», - пише видання.

Піп-чекист неканонічного московського патріархату був оформлений до двох підрозділів Главку поліції Вінниччини: на півставки як фахівець з логістики і ще на півставки як інструктор тренінгового центру поліції.

Після того, як перевіряючі з Києва виявили ці факти фінансування протоєрея Гудзенка з держбюджету, призначили простим техпрацівником Главку.

«Що змінилося для настоятеля храму УПЦ МП, який розташований на режимній території ГУ Нацполіції у Вінницькій області? Він уже не логіст та не інструктор поліції, а нібито прибиральник, якому продовжують нараховувати зарплатню з бюджету поліції», - пише видання.

Протоієрей УПЦ Московського патріархату роками отримує зарплатню як працівник поліції Вінниччини
Фрагмент листа промосковського духівництва щодо будівництва храму на честь воїнів АТО.

Журналістам «УМ» iз неофіційних джерел також стало відомо, що керівникам територіальних підрозділів поліції керівництво обласної поліції Вінниччини регулярно розсилає листи зі вказаними банківськими реквізитами. У листах йдеться про те, що керівники підрозділів мають «переконувати» місцевих підприємців і фермерів жертвувати кошти на ті чи інші проекти філії спецслужб країни-агресора т.з. Вінницької єпархії УПЦ МП (РПЦвУ). Наприклад, на будівництво нових храмів.
Tags: Вінниччина, РПЦвУ, геть попів МП, журналистские расследования, зарплаты, московские попы, московский патриархат, паразиты, поліція
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments