Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Україна сама здасть території РФ, якщо отримає дешевий російський газ"

Команда Зеленського планує "посадити" Україну на дешевий російський газ, що дозволить йому зберегти популярність попри здачу українських інтересів у зовнішній політиці, зокрема, у відносинах з Росією.Про це заявила народний депутат, фракція "Голос" Юлія Клименко під час марафону "Червоні лінії" на телеканалі "Прямий".

"По-перше, ми живемо в світі гібридної війни і будуть гібридні переговори. І газ не просто так вплетений в ці переговори. Я думаю, що буде насправді план навіть не "А", не "Б", а буде "план В". І єдиний договір, який можна підписати поза парламентом, тому що Путін уже давно зрозумів, що через парламент не проведе він децентралізацію-федералізацію… Тому що він подивився фракцію "Слуга народу" і зрозумів, що там більшість проєвропейських депутатів. І вони не проголосують за жодну зраду, очевидно, яка є.Тому є "план 3", який говорить про те, що ми з вами підпишемо договір про газ, ми вам даємо 5-10 років транзиту, Україні, даємо 40% знижки, і даємо вам також гарантії про те, що… це може підписати уряд. Вже були переговори по газу, і вони були двосторонніми, на жаль, без європейських колег. І це обов’язково червона лінія. Проблема складається в тому, що тут є нацбезпека. 40% знижки на вартість газ означає, що платіжки зменшаться на 40%. І це означає, що пан Зеленський вернеться переможцем, тому що більшість людей побачать мінус у платіжках, і вони забудуть і про війну, і про окупацію, і про все інше.

А після того, як нас посадять на цю голку, ми віддамо самі території, ми самі посунемося. Ми зробимо все, що робили президенти до того, як ви пам’ятаєте… Це найнебезпечніший зараз сценарій, який я персонально бачу. Для цього не потрібен ні парламент, нічого. Для цього потрібен просто один підпис на контракті про транзит газу", - зазначила Клименко.Нагадаємо, раніше народний депутат від "Європейської Солідарності" Володимир Ар’єв заявив, що виконання "формули Штайнмаєра" може призвести до глибокої регіоналізації і федералізації України.
Tags: ЗЕорда, Клименко, газ, гибридные войны, капитуляция, кремлевские технологии, переговоры, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments